تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تورقشم

مرتب سازی نتایج براساس:

تورهای زیر مجموعه

تور قشم و اقامت در بهترین هتل های جزیره

تور قشم

رزرو انواع تور قشم از شهرهای مختلف با بهترین امکانات، فرصت تماشای جاذبه های شگفت انگیز این جزیره را در جنوب ایران در اختیار شما قرار می دهد. اقامت در بهترین هتل های قشم و امتحان کردن طعم لذیذ غذاهای جنوب و غذاهای محلی، حال و هوای خاص خودش را دارد.

اگر برای سفر به قشم برنامه ریزی می کنید، مطمئن باشید که لحظات خاطره انگیزی را تجربه خواهید کرد! تورهای گردشگری قشم، متنوع هستند و اگر به همراه دوستان یا آشنایان گروهی سفر کنید، بیشتر به شما خوش می گذرد.

انواع تور قشم به روش های مختلف برگزار می شود. در تمام پکیج های تورهای قشم، خدمات یکسان هستند و از نظر قیمت و مدت زمان اقامت شما در جزیره کمی با هم فرق می کند.

برخی از مسافران به دنبال تور ارزان قیمت قشم هستند. در این صورت باید در فصل های خاصی از سال برای سفر اقدام کنند. در این باره در قسمت قیمت تور قشم بیشتر صحبت می کنیم.

انواع تور قشم از شهرهای مختلف برگزار می شود

تور قشم

انواع تور قشم به صورت تور هوایی قشم و تور زمینی قشم از شهرهای مختلف برگزار می شود. در هر کدام از شهرهای ایران که ساکن باشید با رزرو این تورها می توانید به قشم سفر کنید و از زیبایی های جزیره لذت ببرید. تور هوایی، طرفداران بیشتری دارد، چون مدت زمان کمتری در سفر هستید. پرواز به قشم، به طور مستقیم از شهر شما به مقصد فرودگاه قشم انجام می شود.

برنامه ریزی برای تور قشم هوایی، دقیق انجام گرفته و اگر این تورها را رزرو کنید چون به صورت چارتری است بهتر است برنامه سفر خود را کنسل نکنید. بهترین شرکت های هواپیمایی ایران برای این پرواز در نظر گرفته شده اند. امنیت و راحتی سفر به قشم را در تور هوایی قشم تجربه می کنید.

در کنار تور هوایی، تور قشم زمینی با قطار و اتوبوس هم از تمام شهرها برگزار می شود. برنامه سفر به این صورت است که از شهر مورد نظر خود با تورهای قشم با اتوبوس یا قطار به سمت بندرعباس حرکت می‌کنید؛ در بندرعباس به سمت اسکله مسافربری رفته و از آنجا با قایق های مسافربری یا اتوبوس های دریایی می‌توانید به قشم برسید.

اگر با اتوبوس یا قطار سفر کنید، باز هم آسایش و راحتی را در سفر خواهید داشت، اما مدت زمان بیشتری را در راه هستید.

انتخاب بین انواع تور قشم به سلیقه شما بستگی دارد. قیمت تور مسافرتی بر همین اساس تنظیم می ‌شود. در قسمت بعد درباره قیمت‌ها بیشتر صحبت می کنیم.

قیمت تور قشم چگونه محاسبه می شود؟

تور قشم

قیمت تور قشم به زمان سفر شما و هتلی که برای انتقامت انتخاب می کنید بستگی دارد. اقامت در هتل های ۵ ستاره قشم، گران تر است. برای سفر ارزان قیمت باید هتل های ارزان تر را  انتخاب کنید. قیمت تورهای قشم در فصل های شلوغ سال، گرانتر است. سفر با هواپیما باز هم قیمت بیشتری نسبت به سفر با قطار یا اتوبوس دارد.

اگر به صورت گروهی سفر می کنید، برای سفر ارزان قیمت می توانید تور قشم را با هتل های سه ستاره یا دو ستاره رزرو کنید. در این حالت، روش سفر کردن شما می‌تواند با قطار و اتوبوس باشد.

گروه دیگری از تورهای مسافرتی قشم به نام تور لحظه آخری شناخته می شوند. تور لحظه آخری قشم یعنی زمان سفر، کمتر از ۲۴ ساعت به مسافر اعلام می شود. خدماتی که در تور لحظه آخری قشم ارائه می گردد هیچ تفاوتی با تور قشم معمولی در سایر