تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور قشم از اصفهان

مرتب سازی نتایج براساس:

تور قشم از اصفهان

انواع تور قشم از اصفهان به صورت تور هوایی قشم و تور زمینی قشم برگزار می شود. برای خانواده های اصفهانی، سفر به قشم یک فرصت استثنایی است. تور قشم در کنار تور کیش، یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین تورهای مسافرتی است.

خانواده های اهل اصفهان بسیار به سفر کردن علاقه مند هستند. تورهای کیش و قشم این فرصت را فرآهم می کند تا بتوانند از زیبایی های ساحل در جنوب ایران لذت ببرند.

تماشای جاذبه های گردشگری قشم، گشت و گذار در مراکز خرید قشم و غذا خوردن در بهترین رستوران های قشم، خود به عنوان بهترین فعالیت ها و تفریحات در انواع تور قشم از اصفهان محسوب می شوند.

اگر بخواهید از اصفهان به قشم سفر کنید، پیشنهادهای مختلفی برای شما ارائه می شود. در این مورد برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه تینا سفر تماس بگیرید. در ادامه بحث درباره شیوه برگزاری این تورها بیشتر صحبت می کنیم.

تور قشم از اصفهان، هوایی و زمینی

در تور قشم از اصفهان، هوایی، شما از فرودگاه اصفهان با پرواز مستقیم به فرودگاه قشم حرکت می کنید. در سفرهای هوایی، مدت زمان کمتری در سفر هستید و انرژی خود را برای گشت و گذار در جزیره ذخیره خواهید کرد. تور قشم هوایی در میان خانواده های اصفهانی، محبوبیت بیشتری دارد.

در روش دیگر از تور قشم از اصفهان، شما با اتوبوس یا قطار سفر می کنید. در این تورهای مسافرتی، از پایانه های اتوبوس یا ایستگاه قطار به مقصد بندرعباس سفر می کنید. پس از رسیدن به بندرعباس، به اسکله ساحلی می روید و از آنجا با اتوبوس های دریایی یا قایق های تندرو، به سمت قشم حرکت می کنید.

از آنجایی که مهم ترین هدف برگزاری تور قشم از اصفهان، راحتی سفر و امنیت مسافران است، برگزاری تورها به برنامه ریزی دقیق تری نیاز دارد. خوشبختانه تینا سفر توانسته این نیاز را نیز به خوبی برآورده سازد. خدمات ترانسفر مسافران تا هتل قشم هم در این تورها ارائه می شود.

قیمت تور قشم از اصفهان چقدر است؟

قیمت تور قشم از اصفهان به این بستگی دارد که در کدام فصل سال سفر می کنید. مدت زمان اقامت شما در قشم و نوع هتل های قشم که در رزرو تور انتخاب می کنید در قیمت تور قشم تأثیرگذار است.

شما می توانید در بهترین هتل های قشم اقامت داشته باشید. هتل های 4 ستاره و هتل های 3 ستاره با قیمت های خوب و خدمات کامل رفاهی برای پذیرایی از مهمانان و مسافران آماده هستند.

اقامت در هتل آرکا قشم، هتل آرتا قشم، هتل ایرمان قشم، هتل فولتون قشم، هتل پرشیا قشم و …، در انواع تور قشم از اصفهان امکان پذیر است.

خدمات تینا سفر برای رزرو تور قشم از اصفهان

تینا سفر به عنوان یک مجموعه معتبر در زمینه برگزاری تورهای داخلی، تور قشم از اصفهان و تور کیش را با قیمت مناسب و خدمات کامل رفاهی ارائه می دهد. هر زمان از سال که تمایل داشته باشید می توانید به قشم سفر کنید.

قیمت تور قشم از اصفهان و قیمت رزرو هتل های قشم را از تینا سفر استعلام بگیرید.

سوالات متداول درباره “انواع تور قشم از اصفهان”:

1- با سفر به قشم در کدام هتل ها اقامت داشته باشیم؟

هتل آرکا قشم، هتل آتامان قشم، هتل پرشیا قشم، هتل ایرمان قشم، هتل فولتون قشم، هتل ریحان قشم، هتل رویال قشم

2-انواع تور قشم از اصفهان کدام است؟

تور زمینی قشم با اتوبوس و قطار – تور هوایی قشم – تورهای لحظه آخری قشم

3- در تور زمینی قشم چگونه از اصفهان به قشم می رسیم؟

در سفر زمینی از اصفهان به قشم، با اتوبوس یا قطار باید به سمت بندرعباس سفر کنید. سپس به سمت اسکله بندرعباس رفته و از آنجا با قایق های تندرو به قشم می روید.