تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل های اصفهان

5 نتیجه یافت شد.

اصلاح کردن جستجو

مرتب سازی نتایج براساس:

هتل آسمان اصفهان

هتل آسمان اصفهان
اصفهان ایران

0 نقد و بررسی

هتل آسمان اصفهان در یکی از بهترین نقاط شهر اصفهان قرار گرفته است این هتل اصفهان در سال 84 فعالیت خود را آغاز نمود و با ارائه خدماتی عالی توانست در میان بهترین هتل های اصفهان جایگاه داشته باشد. این هتل اصفهان 13 طبقه و 93 اتاق دارد که با به روز ترین امکانات آراسته شده اند. این هتل به مکان های تاریخی و دیدنی از جمله میدان نقش جهان، کاخ چهل ستون، پل خواجو و محله قدیمی جلفا نزدیک می باشد.

میانگین / شب441000تومان انتخاب
هتل عالی قاپو اصفهان

هتل عالی قاپو اصفهان
اصفهان ایران

0 نقد و بررسی

هتل عالی قاپو اصفهان از دیگر هتل های سنتی شهر اصفهان است که 4 ستاره بوده و از امکانات بسیار خوبی بهره مند ست. این هتل اصفهان 4 طبقه ساختمانی دارد که بیش از 105 اتاق درون این طبقات جای گرفته اند. از مهم ترین ویژگی های هتل عالی قاپو اصفهان نزدیکی به میدان نقش جهان و جاذبه های تاریخی، خیابان چهارباغ و ... می باشد. از امکانات این هتل اصفهان می توان به مجموعه آبی مجهز، پارکینگ، رستوران، کافی شاپ، لاندری و ... اشاه کرد.

میانگین / شب322000تومان انتخاب
هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان
اصفهان ایران

0 نقد و بررسی

هتل عباسی اصفهان در سال ۱۱۲۸ به ‌دستور شاه سلطان حسین صفوی احداث شد و ابتدا به ‌عنوان کاروان‌ سرا مورد استفاده قرار می ‌گرفت. قدمت هتل عباسی اصفهان به 400 سال قبل باز می گرددواز جاذبه‌های تاریخی نزدیک به هتل عباسی اصفهان می ‎توان به میدان نقش جهان، مسجد شیخ لطف الله، عمارت‌عالی قاپو، بازار‌قیصریه و بازار مسگر‌ها اشاره کردو از امکانات هتل عباسی اصفهان می توان تالار ها فروشگاه ها در هتل رستوران و کافی شاپو مجموعه ابی و .. نام برد

میانگین / شب633000تومان انتخاب
هتل پارسیان کوثر اصفهان
0 نقد و بررسی

هتل پارسیان كوثر اصفهان از هتل های 5 ستاره اصفهان است که در سال 47 به بهره برداری رسیده است. این هتل اصفهان همسایه زاینده رود بوده و به پل تاریخی و زیبای سی و سه پل تنها چند قدم فاصله دارد. این هتل نام های مختلفی از جمله شرایتون و کوروش داشته که در حال حاضر نام پارسیان کوثر بر سر درب آن دیده می شود. این هتل اصفهان آخرین بازسازی خود را در سال 83 به پایان رساند که در نتیجه با 170 اتاق، آماده خدمت رسانی به گردشگران شد. سینما سپاهان، میدان نقش جهان، خیابان چهارباغ عباسی و ... از مکان های دیدنی نزدیک به هتل هستند.

میانگین / شب742000تومان انتخاب
هتل پیروزی اصفهان

هتل پیروزی اصفهان
اصفهان ایران

0 نقد و بررسی

هتل پیروزی اصفهان یکی از هتل های 4 ستاره اصفهان است که در سال 1354 به بهره برداری رسیده است. اما این هتل اصفهان به دلیل ارائه خدمات بهتر، بازسازی های بسیار خوبی در سال 96 انجام داد. این هتل اصفهان 5 طبقه و 95 اتاق دارد که با بهترین وسایل روز چیده شده اند. از مزیت ‌های این هتل می توان دسترسی آسان به آثار تاریخی نظیر باغ و عمارت چهل‌ستون، باغ و عمارت هشت بهشت، موزه هنرهای معاصر و موزه هنر های تزیینی، مسجد و مدرسه چهارباغ و بازار هنر اصفهان اشاره نمود.

میانگین / شب442000تومان انتخاب