تینا سفر

مجموعه تینا سفر در قالب یک وب سایت تخصصی گردشگری از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در این حوزه آغاز نموده است. با تکیه بر تجربه و تسلط به حوزه گردشگری، کارشناسان و مدیران این مجموعه با برنامه ریزی دقیق، امکان رزرو هتل و رزرو تور گردشگری شهرهای مختلف ایران را فراهم نموده اند.

چشم انداز و ماموریت های تعیین شده در حوزه رزرو هتل و تور گردشگری در مجموعه تینا سفر در جهتی شرکت می‌کند که فرایند پیدا کردن یک تور گردشگری برای تمام خانواده ها در کوتاه ترین زمان امکان پذیر باشد. قیمت گذاری صحیح برای انواع تورهای گردشگری، هدف دیگری است که در این وب سایت تخصصی دنبال می شود.

تیم تخصصی طراحی سایت، کارشناسان فنی، مدیران تبلیغات و بازاریابی آنلاین و کارشناسان عقد قرارداد با هتل ها و مراکز اقامتی و تفریحی در تمام شهرهای گردشگری ایران، در مجموعه تینا سفر، دست به دست یکدیگر داده اند تا بهترین خدمات مسافرتی و اقامتی را برای خانواده های عزیز و مسافران محترم تامین کنند.

با اطمینان خاطر می توانید از طریق منوی جستجوی سایت، هتل محل اقامت خود را در شهر مورد نظر پیدا کنید و به اطلاعات کاملی از آن دسترسی داشته باشید. اگر به دنبال یک تور‌گردشگری خاص هستید، در قسمت تورهای گردشگری، شهر مورد نظر را پیدا کنید و مراحل بعدی رزرو تور گردشگری یا رزرو هتل را از طریق کارشناسان این مجموعه دنبال نمایید.

 تینا سفر آرامش و رفاه شما را در تور گردشگری  فراهم می سازد

مجموعه تینا سفر با أخذ مجوزهای لازم از سازمان ها و مراجع مربوطه در حوزه گردشگری، انواع تورهای گردشگری داخلی را با خدمات کامل رفاهی ارائه می‌دهد. تور کیش از شهرهای مختلف، تور قشم، تور مشهد، تور اصفهان، تور شیراز، تور یزد، تور چابهار، تور کرمانشاه، تور رامسر و تور تهران با خدمات کامل خرید بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل محل اقامت، از طریق این وب سایت تخصصی ارائه می شود.

با در نظر گرفتن پروتکل های بهداشتی هنگام سفر و جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، کلیه خدمات تور گردشگری بر همین اساس از طریق تینا سفر ارائه می شوند.

هدف از ارائه این خدمات، سهولت رزرو تور گردشگری مطابق با بودجه مالی مسافران عزیز است. این مجموعه تمام تلاش خود را به کار گرفته تا رفاه آسایش و آرامش را در طول سفر فراهم سازد.

اگر به دنبال تور گردشگری خاصی هستید یا  برای استعلام قیمت تور مسافرتی یا تورهای لحظه آخری به دنبال مرجع معتبر می باشید، تینا سفر با خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته آماده خدمتگزاری به شما عزیزان است. مدیران و تمام کارکنان این مجموعه به دنبال جلب رضایت مسافران و گردشگران هستند.

اعتماد و رضایت شما، سرمایه بزرگ ماست.