ضمانت بازگشت وجه

وجه پرداختی توسط میهمان به صورت امانت است و در صورت ارائه مدارکی دال بر رعایت نشدن تعهدات و قوانین درج شده در سایت، مبلغ واریزی بدون کسر کارمزد سایت به حساب میهمان برمی‌گردد.

همان طور که رزرو آنلاین به شما کمک می‌کند تا خیال آسوده‌تری قبل از شروع سفر داشته باشید، ممکن است ‌نگرانی‌هایی را برای کسانی که تا به حال تجربه رزرو هتل و اقامتگاه از طریق سایت تینا سفر نداشته‌اند را نیز به همراه بیاورد.

سایت رزرواسیون تینا سفر، با توجه به قوانین درج شده و تعهدات هتل ها و اقامتگاه ها نسبت به کاربران سایت، بازگشت وجه پس از پرداخت را در شرایط زیر تضمین کرده است.

تینا سفر متعهد است تا در موارد زیر، مبلغ واریزی را به طور کامل و بدون کسر کارمزد به حساب‌ میهمان بازگرداند:

 

1 – لغو رزرو از طرف میزبان بعد از تایید و پرداخت وجه توسط میهمان

گاهی ممکن است پیش بیاید که بعد از پرداخت میهمان و تایید رزرو، به دلایلی مثل پیشامدهای غیرمنتظره (حوادث طبیعی و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی، تعمیرات، بسته شدن جاده و…) هتل اقدام به لغو رزرو کند؛ در این صورت سایت تینا سفر تضمین می‌کند که مبلغ را به حساب میهمان بدون کسر کارمزد بازگرداند.

 

2 – عدم تطابق مشخصات و امکانات تاثیرگذار در هتل تحویل شده با اطلاعات ثبت شده روی سایت

از آنجا که هنگام ثبت اطلاعات هتل ها امکان خطا وجود دارد ولی احتمال پیش آمدن چنین مشکلی بسیار پایین است اما با این حال اگر چنین مشکلی پیش آمد، زمان تحویل اتاق با تیم پشتیبانی تینا سفر تماس بگیرید و آنها را در جریان بگذارید. در قدم بعدی با ارسال عکس یا ویدئو برای تیم پشتیبانی عدم تطابق را به اطلاع تینا سفر برسانید تا امکان بررسی و تذکر به هتل فراهم شود. در صورتی که امکان رفع مشکل وجود داشته باشد، موضوع از طرف هتل حل می‌شود در غیر این صورت مبلغ رزرو با توافق هتل به صورت کامل به کیف پولتان برمی‌گردد که از آنجا امکان بازگشت وجه به شماره حساب‌تان را دارید.

 

3 – خط مشی تینا سفر برای بازگشت وجه

خط مشی تینا سفر بر حمایت از کاربر دارای حق استوار است و مجمموعه مقررات و سازوکارهایی را برای حمایت از کاربران و ارتقا سطح اعتماد و امنیت داخلی سیستم تدوین نموده و به اجرا دراورده است