تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل های کیش

47 نتیجه یافت شد.

اصلاح کردن جستجو

مرتب سازی نتایج براساس:

هتل آبادگران کیش

هتل آبادگران کیش
کیش ایران

0 نقد و بررسی

هتل آبادگران کیش به عنوان یک هتل سه ستاره از سال 1380 وارد عرصه هتل داری در این جزیره زیبا و گردشگر پذیر نهاد که البته در سال 1397 به طور کامل مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل دارای 3 طبقه ساختمانی می باشد که حدود 76 واحد اقامتی در این طبقات جای گرفته اند. مهمانان مقیم در هتل آبادگران می توانند در کمترین زمان ممکن، از ساحل همجوار استفاده کنند و از این نزدیکی لذت ببرند. همچنین بازار های معروف مانند پردیس 1.2 و یا مرکز خرید مروارید با خودرو تنها 5 دقیقه با هتل فاصله دارند که دسترسی آسان از مزیت های هتل به شمار می رود

میانگین / شب480000تومان انتخاب
هتل آرامش کیش

هتل آرامش کیش
کیش ایران

0 نقد و بررسی

هتل آرامش کیش یکی از بهترین هتل های سه ستاره جزیره کیش که در سال 1389 ساخته شده و در سال 1397 مورد بازسازی قرار گرفته است. ساختمان هتل آرامش در سه طبقه ساخته شده و دارای 67 اتاق می باشد. فاصله هتل تا اسکه تفریحی و دریا حدودا 800 متر میباشد که با 10 دقیقه پیاده روی قابل دسترس هست تا مرکز خرید زیتون حدودا 600 متر فاصله دارد و نزدیک مراکز خرید ونوس و مریم میباشد.

میانگین / شب410000تومان انتخاب
هتل آرامیس پلاس کیش
0 نقد و بررسی

هتل آرامیس پلاس کیش نوساز ترین هتل پنج ستاره در جزیره کیش است که مدت زیادی از افتتاح آن در سال 1399 نمی گذرد. این هتل در 14 طبقه ساختمانی خود حدود 171 واحد اقامتی متنوع را ایجاد کرده که با امکانات و خدمات عالی، ضیافت یک اقامت راحت را برای گردشگران رقم می زنند. فاصله هتل آرامیس پلاس تا اسکله تفریحی کیش تنها 2.6 کیلومتر می باشد؛ ضمن در کمترین زمان ممکن نیز می توانید به ساحل دریا دسترسی پیدا کنید. بازار میکا مال کیش از جمله بازار هایی است که در اطراف هتل آرامیس پلاس کیش قرار دارد.

میانگین / شب800000تومان انتخاب
هتل آرامیس کیش

هتل آرامیس کیش
کیش ایران

0 نقد و بررسی

هتل آرامیس کیش یکی از هتل های چهار ستاره در جزیره کیش است که در سال 1387 با 4 طبقه ساختمانی در میدان پردیس کیش احداث گردید. این هتل دارای 64 باب اتاق و واحد اقامتی است که با ویوی رو به دریا، می تواند اقامتی دلنشین را برای شما عزیزان رقم زنند. هتل آرامیس به دلیل نزدیکی به دریای نیلگون خلیج فارس، دسترسی آسان را برای مهمانان مقیم خود فراهم می کند. همچنین شما می توانید تنها با کمی پیاده روی از مرکز خرید پردیس 1 در نزدیکی هتل، خرید های خود را انجام دهید و یا با کمترین زمان به اسکله تفریحی دسترسی پیدا کنید.

میانگین / شب495000تومان انتخاب
هتل آریان کیش

هتل آریان کیش
کیش ایران

0 نقد و بررسی

هتل آریان کیش به عنوان یک هل چهار ستاره با کیفیت مطلوب در جزیره کیش فعالیت می کند و از سال 1378 پذیرای گردشگران در این جزیره می باشد. این هتل اغلب به دلیلی نزدیکی به بازار های متعدد مانند پردیس، مروارید و پانیذ در اطراف آن، مورد انتخاب گردشگران تور کیش قرار می گیرد. همچنین تعداد 67 باب اتاق در 3 طبقه ساختمانی این هتل قطعا می توانند پذیرایی عالی را از شما عزیزان به عمل آورند. فاصله هتل آریان کیش تا دریا تنها 1.1 کیلومتر و تا اسکله تفریحی 1.9 کیلومتر است که می تواند در کمترین زمان دسترسی را برای شما مهیا کند.

میانگین / شب350000تومان انتخاب
هتل آفتاب شرق کیش
0 نقد و بررسی

هتل آفتاب شرق کیش به عنوان یک هتل سه ستاره با کیفیت، بهترین انتخاب برای تور مقرون به صرفه کیش است. این هتل از سال 1386 با 3 طبقه ساختمانی و 47 باب اتاق پا به عرصه هتل داری در جزیره کیش نهاد و تواسنت با کیفیت بالا گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب کند. اگر قصد خرید سوغاتی را دارید، بازار عرب ها در نزدیکی این هتل قرار دارد که بهترین پیشنهاد برای این امر خواهد بود. همچنین شما می توانید با کمی پیاده روی به ساحل دریای نیلگون خلیج فارس دسترسی پیدا کنید و یا به وسیله تاکسی سرویس خود را به اسکله تفریحی کیش برسانید.

میانگین / شب356000تومان انتخاب
هتل ارم کیش

هتل ارم کیش
کیش ایران

0 نقد و بررسی

هتل ارم کیش یکی از بهترین هتل های چهار ستاره در جزیره کیش است که با دارا بودن امکانات ویژه و قیمت نسبتا مناسب تر از هتل های پنج ستاره در این جزیره، بهترین انتخاب برای اقامت خواهد بود. فاصله نزدیک این هتل تا دریا سبب شده تا برخی از اتاق های هتل ویوی رو به ساحل را به چشم کشند. هتل ارم در سال 1387 با 9 طبقه ساختمانی و 243 باب اتاق احداث گردید. یکی از دلایل جذب گردشگران به سمت این هتل نزدیکی به بازار مرجان و بازار صدف می باشد. همچنین شما می توانید از هتل با 8 دقیقه رانندگی به اسکله تفریحی دسترسی پیدا کنید.

میانگین / شب580000تومان انتخاب
هتل امیر کبیر کیش
0 نقد و بررسی

هتل امیرکبیر کیش هتل امیرکبیر کیش یکی از پروژه های جدیدی است که  در کیش برنامه‌ریزی شده تا بتواند پاسخگوی

میانگین / شب1500000تومان انتخاب
هتل ایران کیش

هتل ایران کیش
کیش ایران

0 نقد و بررسی

هتل ایران کیش یکی از هتل های پنج ستاره با کیفیت در جزیره کیش است که از سال 1393 فعالیت خود را آغاز نمود. این هتل در 7 طبقه ساختمانی بنا شده است و حدود 128 واحد اقامتی را در خود جای می دهد. فاصله این هتل تا ساحل دریا 15 کیلومتر می باشد که با ویوی زیبا می تواند هنگام استراحت، حسی دلشنین را به مهمانان مقیم منتقل کند. همچنین شما می توانید تنها با 1.4 کیلومتر پیاده روی به اسکله تفریحی کیش دسترسی پیدا کنید. اگر قصد گشت و گذار در یکی از مراکز خرید نزدیک این هتل را داشته باشید، بازار مروارید بهترین گزینه است

میانگین / شب1290000تومان انتخاب
هتل بین المللی کیش
0 نقد و بررسی

هتل بین المللی کیش یک هتل پنج ستاره با کیفیت بالا می باشد که در از 1396 وارد رقابت با در عرصه هتل داری این جزیره شد. موقعیت مکانی مناسب این هتل با فاصله ای کمتر از 700 متر تا ساحل دریا، سبب شده تا گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب کند. این هتل در ارتفاع زیاد با 13 طبقه ساختمانی بنا شده است که حدود 342 واحد اقامتی در این تعداد طبقات جای گرفته اند. شما می توانید پس از اقامت در هتل بین المللی کیش با طی 1.5 کیلومتر به اسکله تفریحی و یا مرکز خرید مروارید کیش دسترسی پیدا کنید و از موقعیت مکانی عالی هتل لذت ببرید

میانگین / شب1260000تومان انتخاب
هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش
کیش ایران

0 نقد و بررسی

هتل ترنج کیش به عنوان بهترین هتل در جزیره کیش فعالیت خود را از سال 1394 آغاز نمود. این هتل با تعداد 100 اتاق معلق بر روی آب بدون هیچگونه طبقه ای بنا شده است و می تواند اقامتی خاطره انگیز را برای گردشگران رقم زند. شما می توانید هنگام استراحت دریا را در زیر پای خود مشاهده کنید و یا برای استفاده از آرامش آب های نیلگون خلیج فارس در تراس اتاق به ریلکس کردن بپزدازید. از هتل ترنج کیش تا اسکله تفریحی تنها 16 دقیقه به وسیله خودرو فاصله می باشد. همچنین مراکز خرید مانند بازار عرب ها و یا بازار خلیج فارس در نزدیکی این هتل قرار دارند

میانگین / شب2400000تومان انتخاب
هتل تعطیلات کیش

هتل تعطیلات کیش
کیش ایران

0 نقد و بررسی

هتل تعطیلات کیش یک هتل سه ستاره با کیفیت نسبتا خوب می باشد که در سال 1378 احداث گردید. نمای بیرون متفاوت این هتل با ساختمان 2 طبقه سبب شده گردشگران برای اقامت در آن ترغیب شوند. این هتل با 70 واحد اقامتی مجهز به امکانات رفاهی آماده پذیرایی از مهمانان عزیز می باشد. فاصله 1.7 کیلومتری هتل تا ساحل سبب شده تا مهمانان مقیم بتوانند در کمترین زمان به صورت پیاده به دریا دسترسی پیدا کنند. مرکز خرید پردیس 1 و 2 نیز در نزدیکی این هتل و اسکله تفریحی حدود 5 دقیقه با هتل فاصله دارد.

میانگین / شب350000تومان انتخاب

رزرو بهترین هتل کیش برای اقامتی دلنشین و خاطره انگیز

رزرو هتل کیش یکی از مهمترین جنبه‌ های برنامه‌ریزی سفر است. فرقی نمی‌کند که شما تعطیلات یک هفته‌ای را در کیش سپری کنید یا صرفاً ترجیح می دهید دو روز آخر هفته را به گشت و گذار در جزیره بپردازید؛ آنچه اهمیت دارد این است که در طول مدت زمان اقامت خود در کیش، حتماً باید یکی از بهترین هتل های کیش را رزرو کنید.

در حال حاضر بسیاری از وب‌سایت‌ها  فرصتی را فراهم کردند که افراد بتوانند برای رزرو آنلاین هتل های کیش،  با چند کلیک ساده هتل محل اقامت خود را رزرو کنند. مسئله مهم این است که قیمت تور کیش و هتل کیش گاهی آنچنان دستخوش تغییرات و تحولات می شود که مسافران در میان انبوهی از گزینه‌ها سردرگم می شود!

اگر شما هم تصمیم دارید یکی از هتل های کیش را برای اقامت انتخاب کنید، حتماً با چنین وضعیتی روبه‌رو  هستید. از آن جایی که انواع تور کیش در زمان‌های مختلف طرفداران زیادی دارد، تصمیم گرفتیم در این مطلب مجزا به طور کامل درباره هتل کیش، نحوه رزرو آنلاین هتل ها، خدمات مسافرتی و گردشگری رفاهی و اقامتی در هتل های جزیره کیش به طور کامل صحبت کنیم.

پس از پایان این مطلب به راحتی می توانید یکی از تورهای گردشگری جزیره کیش را برای سفر خود انتخاب کنید. همچنین با انواع هتل‌ کیش آشنا می شوید و می توانید تصمیم‌گیری بهتری برای اقامت خود داشته باشید. در این مطلب به اطلاعات و نکات کاملی اشاره می‌کنیم که برای هر گردشگر و مسافر هنگام رزرو تور گردشگری یا رزرو هتل ضروری خواهند بود.

چگونه بهترین هتل‌ کیش را برای اقامت انتخاب کنیم؟

برای استفاده از خدمات انواع تور کیش، معمولاً مسافران با این سوال مواجه هستند که چگونه بهترین هتل‌ کیش را رزرو کنیم و هتل های کیش چه خدماتی را برای اقامت در طول سفر به ما ارائه می دهند؟

در این شرایط زمانی که مسافران به آژانس گردشگری مراجعه می‌کنند، درباره تورهای مختلف کیش سوال می پرسند و می خواهند بدانند که قیمت اقامت در هتل های ۳ ستاره، ۴ ستاره یا ۵ ستاره کیش چقدر است.

مسئله مهم این است که هر کدام از هتل های کیش یک قیمت مشخصی را برای هر شب اقامت تعریف کرده‌اند. اگر می خواهید قبل از رزرو تور کیش، انواع هتل‌ کیش را با هم مقایسه کنید، بهترین راهکار این است که وب سایت هایی را بررسی کنید که خدمات رزرو هتل را ارائه می دهند.

در این گونه وب سایت ها نظیر سایت تینا سفر، برای تور های جزیره کیش، قیمت هتل های کیش در کنار یکدیگر به مسافر معرفی می شود تا تصمیم گیری بهتری داشته باشد.

قیمت اقامت در بهترین هتل های کیش نسبت به نوع هتل و رتبه آن تعیین می شود. اگر شما در تور کیش هتل داریوش یا تور کیش هتل ترنج شرکت کنید، قطعاً قیمت بالاتری را باید بپردازید اما اقامت در سایر هتل های کیش نظیر هتل صدف کیش، هتل سارا کیش یا هتل لیلیوم‌کیش ارزانتر تمام می شود.

برای رزرو هتل‌ کیش باید با آژانس گردشگری مورد نظر خود تماس بگیرید؛ یا می توانید از طریق ایمیل، درخواست خود را ارسال کنید یا می توانید به صورت حضوری آژانس مراجعه کنید. البته اگر تمایل داشته باشید تور کیش از تهران را رزرو کنید اما در شهر دیگری زندگی می کنید، با تماس تلفنی می توانید از شرایط این تورها مطلع شوید.

برای رزرو هتل‌ کیش چه نکاتی اهمیت دارد؟

 نکته اول: برای رزرو یکی از هتل های کیش، انعطاف پذیر باشید

اولین نکته‌ای که توصیه می کنیم هنگام رزرو هتل‌ کیش به آن توجه کنید ویژگی انعطاف پذیر بودن است. این جمله به مفهوم آن است که زمانی که می‌خواهید تور کیش را رزرو کنید، به طور قطع می خواهید بهترین لحظات را در جزیره  داشته باشید؛ بنابراین باید برای یافتن هتل مناسب با قیمت مناسب، کمی انعطاف پذیر باشید و جوانب مختلف را بررسی کنید.

اگر واقعا تصمیم داری در هتل های لوکس کیش اقامت داشته باشید، دو گزینه هتل داریوش کیش و هتل ترنج کیش را به شما پیشنهاد می دهیم و انتخاب دیگری نخواهید داشت.

اگر قیمت اقامت در هتل‌ کیش برای شما بسیار مهم است و قصد دارید دو یا سه روز در جزیره گردش کنید، هتل های دیگر جزیره نظیر هتل ایران کیش، هتل شایان کیش، هتل میراژ کیش و هتل مریم کیش را پیشنهاد می دهیم.

انتخاب بین انواع هتل های کیش، انعطاف پذیری شما را نشان می دهد. مثلاً ارزیابی می‌کنید که اقامت در هتل صدف کیش نسبت به تور کیش هتل ترنج برای شما مقرون به صرفه تر است. این یعنی تصمیم گیری خود را بر اساس بودجه مالی سفر تغییر می دهید.

نکته دوم: برای سفر به کیش، بهترین زمان را انتخاب کنید

دومین نکته در رزرو هتل‌ کیش، انتخاب بهترین زمان سفر به کیش است. قیمت هتل های کیش در ایام شلوغ سال معمولاً گرانتر است. برخی افراد ترجیح می ‌دهند دو یا سه روز را در بهترین هتل های کیش اقامت کنند و قیمت هتل برای آنها چندان اهمیت ندارد. این افراد به دنبال تجربه لحظات خاطره انگیز در جزیره کیش هستند.

در ایام خلوت سال شامل فصل پاییز و زمستان که بازارهای جزیره کیش، مراکز خرید کیش، تفریحات کیش و جاذبه های گردشگری کیش ارزان تر و خلوت تر هستند، معمولاً رزرو هتل کیش، قیمت کمتری خواهد داشت. قیمت هتل ها برای آخر هفته در تمام طول سال افزایش جزئی دارد.

با توجه به صحبت های فوق با انتخاب بهترین زمان سفر، هم بودجه سفر به کیش را مدیریت می کنید و هم می توانید از اقامت در هتل های کیش لذت ببرید. آنچه اهمیت دارد این است که تعطیلات در جزیره کوتاه مدت است و شما باید نهایت استفاده را داشته باشید.

 نکته سوم: مدت زمان سفر به کیش را مشخص کنید

نکته دیگری که هنگام رزرو هتل‌ کیش باید به خاطر داشته باشید، مدت زمان اقامت شما در جزیره است. معمولاً هتل های کیش، قیمت اقامت را به ازای هر شب تعیین می کنند. برخی از هتل ها، درصدی تخفیف را برای رزرو در نظر می گیرند.

ممکن است شما هتل های کیش را برای ۴ شب اقامت رزرو کرده اید اما در حقیقت، تور کیش به صورت سه روز و ۴ شب، یا ۴ روز و ۳ شب، تعریف شده است برای اطلاع از تورهای کیش باید دقیقاً بپرسید که چند روز و چند شب در کیش ساکن هستید.

 نکته چهارم: در مورد بهترین هتل‌ کیش اطلاعات کافی به دست آورید

وقتی می خواهید یکی از هتل های کیش را برای تور کیش رزرو کنید، حتماً قبل از این کار اطلاعات کافی را درباره هتل انتخابی خود جمع آوری کنید. با جستجویی در وب سایت های اینترنتی می توانید اطلاعات کافی درباره بهترین هتل‌ کیش به دست آورید.

نظریات مهمانانی که قبلاً در یک هتل خاص اقامت داشته اند را بررسی کنید. نظریات مثبت و منفی را در کنار یکدیگر مقایسه کنید تا بهترین تصمیم گیری را داشته باشید.

بسیاری از وب سایت ها برای معرفی هتل‌ کیش سعی می کنند تصاویر با کیفیت را در فضای وب سایت خود منتشر کنند. تصاویری که از قسمت های مختلف داخل هتل منتشر شده است را بررسی کنید و در نهایت یکی از انواع تور کیش را رزرو نمایید.

نکته پنجم: به موقعیت مکانی هتل ‌کیش توجه کنید

اگر هدف شما از سفر به کیش اقامت در یک هتل خاص است، حتماً هنگام رزرو تور کیش، همان هتل را رزرو خواهید کرد؛ در غیر این صورت برای اینکه بدانید کدام یک از هتل های کیش برای شما مناسب تر است باید به موقعیت مکانی هتل دقت کنید.

برای ارزیابی موقعیت هتل ‌کیش توجه داشته باشید که دسترسی ساختمان هتل به امکانات تفریحی، مراکز خرید، مسیرهای دسترسی به مرکز جزیره، مسیرهای رفت و آمد به جاذبه های گردشگری، مکان های توریستی و … چگونه است.

برخی از هتل های کیش فاصله نزدیکی تا ساحل دریا دارند، بنابراین جزو پرطرفدارترین هتل ها برای تور کیش هستند. قیمت این هتل ها نسبت به هتل های دیگر گران تر است. نزدیک بودن هتل کیش به رستوران های کیش، امتیاز دیگری است که باید به آن توجه کنید.

سخن پایانی

اقامت در بهترین هتل ‌کیش از طریق رزرو یکی از تورهای گردشگری جزیره کیش امکان ‌پذیر است. قیمت هتل های کیش متفاوت است، بنابراین برای اینکه انتخاب بهتری داشته باشید باید با یک مرجع تخصصی در این زمینه گفتگو کنید.

مجموعه تینا سفر، مجری تورهای گردشگری جزیره کیش، این فرصت را برای شما فراهم کرده که بتوانید هتل های مختلف کیش را در کنار هم مقایسه کنید، قیمت ها را ارزیابی کرده و سپس بهترین تور کیش را رزرو نمایید.

خدمات تینا سفر برای تور کیش شامل رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، ترانسفر فرودگاهی، خدمات بیمه سفر رزرو هتل کیش و برنامه گردشگری در جزیره می باشد. همچنین این مجموعه تورهای کیش از شهرهای مختلف را نیز با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با تینا سفر تماس بگیرید.

سوالات متداول :

1- مهمترین نکات هنگام رزرو هتل های کیش چیست؟

تعیین برنامه سفر به کیش- تعیین مدت زمان اقامت در هتل- انتخاب بهترین هتل های کیش با توجه به امکانات و قیمت- موقعیت مکانی هتل های کیش

2- بهترین هتل های کیش برای اقامت در جزیره کدامند؟

هتل ترنج کیش- هتل مارینا پارک کیش- هتل داریوش کیش- هتل مریم کیش- هتل ایران کیش- هتل میراژ کیش- هتل صدف کیش- هتل لیلیوم کیش- هتل سارا کیش- هتل شایان کیش- هتل شایگان کیش

3- چگونه بهترین هتل کیش را رزرو کنیم؟

برای اطلاع از قیمت هتل های کیش و رزرو آنها می توانید با تینا سفر تماس بگیرید تا جزئیات بیشتری را درباره تورهای کیش در اختیار شما قرار دهند.