تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور قشم از تهران

مرتب سازی نتایج براساس:

تور قشم از تهران

تور قشم از تهران برای خانواده های ساکن تهران یا آنهایی که می خواهند از این شهر به قشم سفر کنند، با خدمات کامل ارائه می شود. سفر به جزیره قشم می تواند یک فرصت عالی باشد تا شما بتوانید چند روزی را از شلوغی های شهر تهران دور باشید. دیدنی های قشم و مراکز خرید قشم، به خودی خود، عامل جذب صدها توریست و مسافر به این جزیره هستند.

جزیره قشم، یک مقصد گردشگری خاص و پرطرفدار است. آنچه به عنوان جاذبه های گردشگری قشم می شناسیم و بارها آن را در تصاویر مختلف دیده ایم، از منظره نزدیک، نمای متفاوتی دارد! این دیدنی ها آنچنان مجذوب کننده هستند که مسافران تور قشم از تهران، ترجیح می دهند بیشتر از 4 یا 5 روز در این جزیره ساکن باشند تا بتوانند در فرصت مناسب از همه این دیدنی ها لذت ببرند.

اگر برنامه سفر به قشم را دارید یا هنوز نمی دانید چه زمانی را برای رزرو تور قشم از تهران انتخاب کنید، با ما در این بحث همراه باشید تا در این باره بیشتر صحبت کنیم.

انواع تور قشم از تهران با خدمات کامل رفاهی

انواع تور قشم از تهران بر اساس روش سفر کردن یا زمان برگزاری تور مسافرتی معرفی می شوند. در دیدگاه اول، تور قشم به دو روش تور زمینی قشم و تور هوایی قشم برگزار می شود. در تور زمینی قشم از تهران، سفر کردن با اتوبوس و قطار امکان پذیر است. قیمت تور قشم از تهران در این دو شیوه، متفاوت است.

تور قشم از تهران هوایی، جزو بهترین و سریع ترین تورهای مسافرتی است و اکثر مسافران برای سفر، این روش را انتخاب می کنند. با تور هوایی، زمان کمتری را در سفر هستید و خیلی سریع تر می توانید به قشم برسید و به گشت و گذار بپردازید.

در نوع دیگر از انواع تور قشم از تهران، تورهای ارزان قیمت قشم یا تور لحظه آخری قشم تعریف شده است. تورهای لحظه آخری قشم برای آن دسته از افرادی مناسب هستند که می خواهند قیمت ارزان تر را پیدا کنند و زمان بندی سفر، چندان برای آنها اهمیتی ندارد. این تورهای لحظه آخری معمولاً در ایام خلوت سال برگزار می شود.

اقامت در بهترین هتل های قشم با تور قشم از تهران

با رزرو یکی از انواع تور قشم از تهران، می توانید در بهترین هتل های قشم اقامت داشته باشید. در این جزیره، هتل های 4 ستاره و 3 ستاره عالی با امکانات کامل رفاهی وجود دارد. هر ساله صدها مسافر در بهترین هتل های این جزیره پذیرایی می شوند.

با رزرو انواع تور قشم از تهران می توانید از زیباترین جاذبه های گردشگری قشم لذت ببرید. ژئو پارک قشم، یکی از جاهای دیدنی این جزیره است که بی شک می تواند شما را مجذوب و مسحور خود کند.

تینا سفر به عنوان مجموعه معتبر و مجرب در زمینه برگزاری انواع تور داخلی از شهرهای مختلف، تور قشم از تهران را با کیفیت عالی و قیمت مناسب در تمام فصل های سال ارائه می دهد. اقامت در بهترین هتل قشم و گشت و گذار در مراکز خرید قشم را با تینا سفر تجربه کنید.

سوالات متداول درباره “رزرو انواع تور قشم از تهران”:

1- قیمت هتل های قشم چقدر است؟

قیمت اقامت در هتل های قشم با توجه به نوع هتل و مدت زمان اقامت در هتل تعیین می شود. قیمت های دقیق را از تیناسفر استعلام بگیرید.

2-انواع تور قشم از تهران چگونه برگزار می شود؟

تور هوایی قشم – تور زمینی قشم با قطار و اتوبوس – تور لحظه آخری قشم

3-خدمات تیناسفر برای تور قشم از تهران چیست؟

خرید بلیط رفت و برگشت – رزرو هتل قشم – بیمه مسافرتی – گشت روزانه در قشم – اعلام تور لحظه آخری قشم