تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور مشهد هتل ضیافت الزهرا

20% تخفیف

تور مشهد هتل ضیافت الزهرا از تهران :                            تماس تلفنی

تور مشهد هتل ضیافت الزهرا از تبریز :                             تماس تلفنی

تور مشهد هتل ضیافت الزهرا از اصفهان :                       تماس تلفنی

تور مشهد هتل ضیافت الزهرا از شیراز :                           تماس تلفنی

تور مشهد هتل ضیافت الزهرا از کرمانشاه :                      تماس تلفنی

تور مشهد هتل ضیافت الزهرا از اهواز :                            تماس تلفنی

تور مشهد هتل ضیافت الزهرا از ساری :                            تماس تلفنی

تور مشهد هتل ضیافت الزهرا از یزد :                               تماس تلفنی

تور مشهد هتل ضیافت الزهرا از بندرعباس :                      تماس تلفنی

تور مشهد هتل ضیافت الزهرا از کرمان :                           تماس تلفنی

تور مشهد هتل ضیافت الزهرا از رشت :                            تماس تلفنی

 

تور درخواستی

 • نام تور :
  تور درخواستی
   
  توضیحات :
  اطلاعات تور درخواستی خود را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم
   

تور مشهد هتل ضیافت الزهرا

تور مشهد هتل ضیافت الزهرا یکی از جدیدترین پیشنهاداتی است که در تورهای مسافرتی مشهد به مسافران اعلام می شود؛ دلیل آن هم کاملاً مشخص است. هتل ضیافت الزهرا مشهد، یک هتل 5 ستاره و تازه تأسیس است و با امکانات کامل، بهترین وسایل و خدمات هتلداری، می تواند لحظات خاطره انگیزی را برای مسافران و مهمانان فراهم آورد. اگر متقاضی تور لوکس مشهد هستید و به اقامت در هتل های 5 ستاره مشهد علاقه دارید، تور مشهد هتل ضیافت الزهرا را رزرو کنید.

تورهای مشهد گردی و اقامت در بهترین هتل های مشهد، در هر ماه از شهرهای مختلف برگزار می شوند. ساکن هر کدام از شهرهای ایران که باشید، تور مشهد هتل ضیافت الزهرا را می توانید با قیمت مناسب در فصل دلخواه خود رزرو کنید. تور مشهد از اصفهان، تور مشهد از تهران، تور مشهد از تبریز، تور مشهد از یزد، تور مشهد از اهواز، تور مشهد از شیراز و …، با بهترین خدمات و امکانات برای شهروندان این شهرها در دسترس است. در ادامه نگاهی بر انواع تورهای مشهد داریم.

انواع تور مشهد هتل ضیافت الزهرا

تور مشهد هتل ضیافت الزهرا از نظر روش سفر کردن و زمان برگزاری به چند مدل مختلف موجود است؛ تورهای لحظه آخری مشهد جزو تورهای پرطرفدار و پرفروش است و اکثر خانواده ها می خواهند تورهای مشهد را با قیمت های ارزان تری پیدا کنند. اقامت در هتل ضیافت الزهرا هم در تورهای لحظه آخری امکان پذیر است.

تور ارزان مشهد بیشتر به تورهایی گفته می شود که در ایام خلوت سال برگزار می شوند و تعداد مسافران و متقاضیان، نسبت به فصل های تابستان یا بهار، کمتر است. امکان اقامت در هتل ضیافت الزهرا در این تورها هم وجود دارد. به هر ترتیب وقتی می خواهید تورهای گردشگری مشهد را انتخاب کنید، کارشناسان آژانس مسافرتی تیناسفر شما را راهنمایی خواهند کرد.

از نظر روش سفر کردن، تور مشهد هتل ضیافت الزهرا به صورت تور هوایی و تور زمینی برگزار می شود. تور زمینی مشهد با قطار و اتوبوس، هزینه های کمتری به مسافران تحمیل می کند اما تور مشهد هوایی گران تر است؛ در مقابل، در سفرهای هوایی شما زودتر به مقصد می رسید. خدمات هتل ضیافت الزهرا برای تورهای هوایی و تور مشهد با قطار، ترانسفر رفت و برگشت می باشد.

هتل ضیافت الزهرا چه امکاناتی ارائه می دهد؟

هتل ضیافت الزهرا مشهد یکی از بهترین هتل های جدید تاسیس در این شهر است و در خیابان نواب صفوی ساخته شده است. این هتل در سال 1400 شروع به فعالیت کرده و بهترین خدمات و امکانات را به مسافران ارائه می دهد. بدون شک از اقامتتان در این هتل لوکس نهایت لذت را خواهید برد.

رزرو تور مشهد هتل ضیافت الزهرا با تیناسفر

مجموعه گردشگری – مسافرتی تیناسفر، بهترین برنامه ریزی ها را برای برگزاری انواع تور مشهد ترتیب می دهد. اگر متقاضی اقامت در بهترین هتل های 5 ستاره این شهر هستید و می خواهید در نزدیکی حرم امام رضا (ع) اقامت داشته باشید، به راحتی این امکان برایتان فراهم است. برای رزرو تور مشهد هتل ضیافت الزهرا می توانید با این آژانس تماس بگیرید تا جزئیات را به اطلاع شما برسانند.

خدمات تینا سفر برای تور مشهد هوایی، تور مشهد زمینی و تورهای لحظه آخری هیچ تفاوتی با هم ندارند. بهترین خدمات تور به مسافران ارائه می شود. علاوه بر رزرو هتل ضیافت الزهرا، امکان استعلام قیمت رزرو سایر هتل های 4 ستاره نزدیک به حرم مطهر هم وجود دارد.

سوالات متداول درباره ” تور مشهد هتل ضیافت الزهرا”:

1-قیمت تور مشهد هتل ضیافت الزهرا چقدر است؟

قیمت انواع تور مشهد بسته به زمان رزرو تورف تعداد همراهانتان و قیمت اتاق های هتل ضیافت الزهرا متفاوت است. قیمت های جدید را از تیناسفر استعلام بگیرید.

2-تور مشهد از کدام شهرها برگزار می شود؟

تورهای مشهد در هر هفته و از تمامی شهرهای ایران برگزار می شوند.

3-تور هوایی مشهد بهتر است یا تور زمینی؟

انتخاب برای رزرو تورهای هوایی مشهد یا تورهای زمینی مشهد، به سلیقه و بودجه مالی مسافران بستگی دارد.