تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور بندرعباس

مرتب سازی نتایج براساس:

تور بندرعباس

تور بندرعباس به دلیل فراهم کردن امکان دسترسی و دیدن به مناطق مختلف و زیبای این شهر، یکی از تورهای پرطرفدار و هر ساله مجموعه های گردشگری محسوب می شود. می دانید که بندرعباس یکی از شهرهای جنوبی ایران است که از زیبایی های خاص خودش نیز برخوردار می باشد. تور گردشگری بندرعباس یکی از تورهایی است که مانند خیلی از شهرها و مناطق مختلف جهان، زمان های خاص خودش را برای گشت و گذار دارد. در برخی از فصول سال، امکان رفتن به بندرعباس با توجه به شرایط آب و هوایی گرم این شهر، امکان پذیر نمی باشد.

تور بندرعباس نیز در انواع مختلفی برگزار می شود و شما می توانید به صورت هوایی و زمینی به این شهر زیبا و بندری مسافرت کنید و از زیبایی های بی نظیر این شهر دیدن نمایید. ما در ادامه قصد داریم تا ابعاد مختلف تورهای بندر عباس و عوامل موثر بر قیمت و نحوه اجرای این تور را مورد بررسی قرار دهیم.

پیشنهاد می کنیم که قصد مسافت به بندرعباس را دارید، برای آشنایی بیشتر با شرایط تور بندرعباس، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید؛ به این ترتیب، می توانید در انتها، تصمیم درست تر و مقرون به صرفه تری را اتخاذ نمایید.

عوامل موثر بر قیمت تور بندرعباس

طبیعتاً انتخاب تور بندرعباس ارزان، یکی از مهم ترین تیترهایی است که توجه همگان را به خود جلب می کند. منظور از ارزان بودن یک تور، این است که فاکتورهای مختلفی که در این تور قرار دارند، به صورت محدودتر و با شرایط متعارف تری در کنار یکدیگر چیده شده اند. در واقع باید اعلام کنیم که فاکتورهای مختلفی هستند که می توانند بر روی قیمت تورهای بندرعباس تاثیر بگذارند که در ادامه بر بررسی هر کدام از این فاکتورها و شرایط تاثیر آن ها بر قیمت انواع تورهای بندرعباس، خواهیم پرداخت.

  • بررسی تاثیر وسایل نقلیه بر قیمت تور بندرعباس

طبیعتاً مهم ترین چیزی که می تواند کیفیت سفر شما را تحت تاثیر قرار دهد، وسیله نقلیه ای است که شما با آن به مقصد سفر می کنید. به همین دلیل است که شما در هنگام انتخاب و رزرو تور بندرعباس، با سه گزینه روبرو خواهید شد؛ تور هوایی بندرعباس، تور زمینی بندرعباس که می تواند شامل اتوبوس های وی آی پی و انواع قطار باشد.

بی تردید می دانید که تور بندرعباس هوایی، یعنی سفر با هواپیما و کلاً تورهای هوایی، گران قیمت ترین نوع تورهای مسافرتی در بین تورهای مختلف است. از این رو با محدودیت بودجه مواجه نیستید، بدون هیچ گونه معطلی این تور را انتخاب کنید. اما در برخی مواقع، فرد با محدودیت بودجه مواجه نیست، ولی ترس از ارتفاع و سایر مسائل باعث می شود که نتواند تور هوایی بندرعباس را انتخاب کند.

در این شرایط، قطار می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای رزرو تور بندرعباس باشد. قطار به عنوان یکی از امن ترین و به صرفه ترین وسیله های نقلیه برای انواع مسافرت ها و تورها خواهد بود. از این رو عموماً تور زمینی بندرعباس با قطار، یکی از پرطرفدارترین انتخاب ها در لیست رزرو تور می باشد. البته محدودیتی که قطار ایجاد می کند، می تواند معطوف به این باشد که هر شهری مجهز به ریل و راه آهن نیست و شاید شما مجبور باشید برای برخورداری از سرویس راه آهن به شهری مانند تهران سفر کنید. در نهایت هم اگر در مسافت کمی از شهر بندرعباس قرار دارید، می توانید تور زمینی بندرعباس با اتوبوس را برای سفر خود انتخاب نمایید.

  • تاثیر انتخاب هتل بر روی قیمت تور بندرعباس

دومین فاکتوری که می تواند بر روی قیمت نهایی تور بندرعباس تاثیرگذار باشد، هتل هایی است که در رزرو تور برای شما لیست می شوند و این موضوع از یک نمودار صعودی بسیار ساده پیروی می کند؛ یعنی هر چقدر هتل انتخابی شما برای اسکان، مجهزتر، پیشرفته تر و بزرگ تر و شیک تر باشد، قیمت تور بندر عباس نیز به مراتب بالاتر خواهد شد.

البته مجموعه گردشگری تیناسفر، چند نمونه از انواع هتل های ارائه دهنده خدمات مختلف در بندرعباس را انتخاب کرده است و عموماً با این هتل ها، قرارداد همکاری دارد. این هتل ها از هتل پنج ستاره تا هتل آپارتمان های معمولی لیست می شوند و شما با توجه به اولویت ها و بودجه بندی های تان، می توانید هتل مورد نظر خود را انتخاب نمایید. طبیعتاً انتخاب یک هتل متوسط و استاندارد در خدمات رسانی، می تواند یک تور بندرعباس ارزان و مقرون به صرفه را برای شما به ارمغان آورد.

  • تاثیر شرایط آب و هوایی بر قیمت تور بندرعباس

شاید گمان کنید که تور بندرعباس مثلاً در فصل تابستان که یکی از بدترین شرایط آب و هوایی و گرم ترین هوا را برای این شهر ایجاد می کند، برگزار نشود؛ چرا که آن طور که باید و شاید، نمی توانیم از تفریحات و مناطق دیدنی این شهر به دلیل گرمای بیش از اندازه هوا، برخوردار شویم. ولی در اصل، ماجرا این طور نیست.

بلکه تورهای تابستانه بندرعباس نیز به شکوه هر چه تمام تر برگزار می شوند، بنابراین کسانی که قصد دارند تا صرفاً به خاطر خرید به این شهر سفر کنند، می توانند این فصل را برای مسافرت انتخاب نمایند. چرا که تجهیز کردن مراکز خرید مختلف به انواع سیستم های سرمایشی، مانع از این می شود که شما محدودیتی برای گشت و گذار در این محیط های خنک داشته باشید.

اما اگر قصد تفریح دارید، طبیعتاً فصل های معتدل تر، انتخاب بهتری برای تور بندرعباس خواهد بود. البته باید خاطرنشان کنیم که قیمت تورهای بندرعباس در تابستان به مرتب پایین تر از قیمت تورهای مسافرتی این شهر در فصلی مانند بهار یا پاییز و زمستان می باشد.

رزرو تور بندرعباس با تینا سفر

انتخاب تور بندرعباس می تواند تحت تأثیر فاکتورهای زیادی قرار گیرد اما این سه مورد، مهم ترین فاکتورها و مواردی هستند که توسط مجموعه های گردشگری مورد بررسی قرار می گیرند و در صورت ایده آل بودن شرایط، زمان های مختلف تور، با احتساب تاثیر فاکتورهای لیست شده بر روی قیمت نهایی تور، مشخص می گردد.

مجموعه گردشگری تیناسفر به عنوان یکی از مجریان بزرگ تورهای ایرانگردی، برنامه ریزی دقیق و متنوعی را برای برگزاری تورهای بندرعباس ارائه داده است. اگر می خواهید زیبایی های این شهر و بندر جنوبی ایران را از نزدیک تماشا کنید، پیشنهاد می دهیم همین حالا با کارشناسان این آژانس مسافرتی تماس حاصل فرمایید.