تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور کیش هتل ریان قائم

40% تخفیف

تور کیش هتل ریان قائم از تهران : 

تور کیش هتل ریان قائم از مشهد : 

تور کیش هتل ریان قائم از تبریز :

تور کیش هتل ریان قائم از اصفهان :

تور کیش هتل ریان قائم از شیراز :

تور کیش هتل ریان قائم از کرمانشاه :

تور کیش هتل ریان قائم از اهواز :

تور کیش هتل ریان قائم از ساری :

تور کیش هتل ریان قائم از یزد :

تور کیش هتل ریان قائم از بندرعباس :

تور کیش هتل ریان قائم از کرمان :

 

تور کیش هتل ریان قائم

 • نام تور :
  تور کیش هتل ریان قائم
   
  توضیحات :
  ۲ شب و ۳ روز همراه خدمات گردشگری
   

 

تور کیش هتل ریان قائم

تور کیش هتل ریان قائم یکی از انواع تور کیش است که با قیمت مناسب می توانید از سایر شهرها رزرو کنید. سفر به کیش با تور مسافرتی از هر نظر مقرون به صرفه است. قیمت اقامت در بهترین هتل های کیش در ایام مختلف، متفاوت است. اگر به سفرهای ارزان قیمت کیش فکر می کنید، یا باید با تور سفر کنید و یا اینکه به دنبال اقامت در هتل های 3 ستاره کیش باشید. هتل ریان قائم کیش نیز یکی از این هتل ها است.

تور کیش هتل ریان قائم در کنار تور کیش هتل شایلی و تور کیش هتل پارسیان و هتل سارا کیش، برای سفرهای خانوادگی و مقرون به صرفه بسیار مورد توجه قرار دارد. با شرکت در این تورها می توانید هر زمان که تمایل داشتید به کیش سفر کنید. این هتل سه ستاره دارای بهترین امکانات است که اقامت راحت را برای مسافران فرآهم می سازد.

انواع تور کیش هتل ریان قائم در تور هوایی کیش و تور زمینی کیش برگزار می شود. اقامت در این هتل در مقایسه با هتل ترنج کیش یا هتل کوروش کیش که جزو بهترین هتل های 5 ستاره جزیره هستند، ارزان تر است اما اتاق های هتل، امکانات کامل را دارند. با خیال راحت می توانید این هتل کیش را برای اقامت خود انتخاب کنید.

امکانات هتل ریان قائم کیش

هتل ریان قائم کیش، یک هتل سه ستاره است که در 6 طبقه ساخته شده و تعداد 100 اتاق دارد. این هتل در سال 76 به بهره برداری رسیده و از هتل های قدیمی جزیره محسوب می شود. قسمت های زیادی از این هتل در سال 97 بازسازی شده است. با رزرو انواع تور کیش هتل ریان قائم می توانید اقامتی راحت و خاطره انگیز را در این هتل داشته باشید.

اگر تور کیش هتل ریان قائم را رزرو کنید در نزدیکی بهترین مراکز خرید کیش اقامت دارید؛ مرکز خرید زیتون کیش، مرکز خرید سارینا 2 کیش و مرکز خرید مروارید کیش، اصلی ترین بازارهای کیش هستند که در نزدیکی این هتل قرار دارند. همچنین هتل ریان قائم کیش در نزدیکی ساحل دریا است و می توانید از تفریحات ساحلی هم استفاده کنید.

قیمت تور کیش هتل ریان قائم

قیمت تور کیش هتل ریان قائم بر اساس زمان سفر شما و زمان رزرو تور کیش تعیین می شود. اگر در تابستان یا نوروز به کیش سفر کنید، قیمت هتل ها گران تر است اما سفر به کیش در زمستان یا پاییز، ارزان تر خواهد بود. در مقابل، تور لحظه آخری کیش هم گزینه ای است که قیمت تور برای آن ارزان تر ارائه می شود.

قیمت تور کیش هتل ریان قائم برای رزرو اتاق های دو تخته، سه تخته و اتاق های لوکس 4 تخته، هر کدام متفاوت هستند. اتاق های لوکس، گران تر هستند اما به طور کلی با هزینه ای کمتر از 2 میلیون تومان می توانید تور کیش و اقامت در هتل ریان قائم را رزرو کنید.

از طرفی دیگر، قیمت تور کیش هتل ریان قائم به این بستگی دارد که چه مدت زمانی را تصمیم دارید در کیش اقامت داشته باشید. تورهای 5 روزه یا 7 روزه به کیش، گران تر است اما تورهای 2 روزه، ارزان تر هستند.

برای استعلام قیمت و رزرو انواع تور کیش هتل ریان قائم می توانید با مجموعه مسافرتی – گردشگری تینا سفر در تماس باشید.

 

سوالات متداول :

1-قیمت هتل ریان قائم کیش چقدر است؟

هتل ریان قائم کیش، یک هتل 3 ستاره است و با قیمت هایی کمتر از 2 میلیون تومان می توانید آن را رزرو کنید. قیمت های به روز را از تینا سفر استعلام بگیرید.

2- خدمات تور لحظه آخری با تورهای معمولی کیش چه تفاوتی دارد؟

کلیه خدمات مسافرتی که برای تور کیش لحظه آخری ارائه می شود هیچ تفاوتی با تورهای معمولی کیش ندارد. هدف تمام تورها، تأمین رفاه و آسایش مسافران عزیز است.

3-چطور می توانیم هتل ریان قائم را برای 7 روز رزرو کنیم؟

برای رزرو تور 7 روزه کیش و اقامت در هتل ریان قائم کیش می توانید برنامه سفر خود را مشخص کرده و با تینا سفر تماس بگیرید.