تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور کیش هتل خاتم

40% تخفیف

تور کیش هتل خاتم از تهران : 

تور کیش هتل خاتم از مشهد : 

تور کیش هتل خاتم از تبریز :

تور کیش هتل خاتم از اصفهان :

تور کیش هتل خاتم از شیراز :

تور کیش هتل خاتم از کرمانشاه :

تور کیش هتل خاتم از اهواز :

تور کیش هتل خاتم از ساری :

تور کیش هتل خاتم از یزد :

تور کیش هتل خاتم از بندرعباس :

تور کیش هتل خاتم از کرمان :

 

تور کیش هتل خاتم

 • نام تور :
  تور کیش هتل خاتم
   
  توضیحات :
  ۲ شب و ۳ روز همراه خدمات گردشگری
   

 

تور کیش هتل خاتم

تور کیش هتل خاتم در کنار رزرو هتل های دو ستاره کیش نظیر هتل ققنوس کیش یا هتل فانوس کیش برای اقامت در جزیره و گشت و گذار پیشنهاد می شود. هتل خاتم کیش یک هتل دو ستاره در جزیره است که اتاق های مجهزی دارد و تقریباً شبیه به یک عمارت ویلایی بزرگ است. از آنجایی که اتاق های هتل خاتم کیش متراژ بزرگتری دارد، برای سفرهای خانوادگی و سفرهای گروهی پیشنهاد می شود.

انواع تور کیش هتل خاتم را می ‌توانید برای گردش و تفریح در جزیره رزرو کنید. حتی اگر با تعداد بیشتری از همراهان به کیش سفر می‌کنید، باز هم اقامت در این هتل دو ستاره برای شما مقرون‌ به‌ صرفه تمام می شود. رزرو بهترین هتل های کیش را در کنار هتل خاتم کیش می توانید از نظر قیمت مقایسه کنید.

برای کسانی که به سفرهای ارزان قیمت بیشتر اهمیت می دهند، هتل های ۲ ستاره کیش انتخاب خوبی خواهد بود.

امکانات هتل خاتم کیش

هتل خاتم کیش یک هتل دو ستاره و یکی از قدیمی ترین هتل های کیش محسوب می شود. این هتل در سال ۷۶ ساخته شده، یک طبقه دارد و از ۳۵ اتاق تشکیل شده است. بسیاری از قسمت های این هتل دو ستاره در سال ۹۶ بازسازی شده اند.

امکانات رفاهی کامل برای پذیرایی از مسافران در هتل خاتم کیش فراهم شده است. همچنین محوطه سازی برای هتل به بهترین شکل اجرا شده تا محیط دلبازتر و شاداب تری را به وجود بیاورد.

بار رزرو یکی از انواع تور کیش هتل خاتم می توانید از امکانات هتل شامل رستوران اختصاصی، امکانات کامل در اتاق های هتل، اتاق مخصوص چمدان ها، چایخانه سنتی، فضای سبز، خدمات کرایه اتومبیل بدون راننده، پذیرش ۲۴ ساعته نیز بهره مند شوید.

هتل خاتم کیش به بازار عرب ها، ساحل دریا، مرکز خرید دیپلمات، مسیر دوچرخه سواری نزدیک است. اگر در تور کیش هوایی یا تور کیش زمینی شرکت کنید با اقامت در هتل خاتم کیش از گردش و تفریح در جزیره لذت خواهید برد. همچنین قیمت تور کیش هتل خاتم برای شما ارزان تر تمام می شود.

قیمت تور کیش هتل خاتم

اگر تور کیش هتل خاتم را در فصل های شلوغ سال رزرو کنید، قیمت سوئیت های هتل از حدود یک میلیون تومان تا نزدیک به دو میلیون تومان متغیر است؛ اما شما می توانید با شرکت در تور کیش با قیمت های ارزان تری در این هتل اقامت داشته باشید. معمولاً برای تورهای گردشگری کیش، قیمت هتل مقرون ‌به ‌صرفه حساب می‌شود تا مسافران بیشتری بتوانند به کیش سفر کنند.

قیمت تور کیش هتل خاتم به زمان رزرو تور توسط شما، تعداد همراهان و مدت زمان اقامت در جزیره بستگی دارد. تور کیش دو روزه و سه روزه، ارزان ‌تر تمام می‌شود، اما اگر بخواهید مدت بیشتری در جزیره اقامت داشته باشید، قیمت اقامت در هتل برای شما افزایش پیدا می‌کند.

برای استعلام دقیق قیمت های تور کیش هتل خاتم، رزرو تور لحظه آخری کیش یا سایر هتل های دو ستاره کیش می توانید با مجموعه تینا سفر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 

سوالات متداول درباره “تور کیش هتل خاتم”:

 1-هتل خاتم کیش به کدام مراکز خرید کیش نزدیک است؟

بازار پارس خلیج- مرکز خرید دیپلمات- بازار عرب ها

 2-قیمت سوئیت های هتل خاتم کیش چقدر است؟

برای اقامت در هتل خاتم کیش، قیمت سوئیت ها از یک میلیون تومان تا حدود ۲ میلیون تومان ممکن است متغیر باشد. قیمت های دقیق به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای رزرو تور کیش و رزرو هتل خاتم برای اقامت می توانید با مجموعه تینا سفر تماس بگیرید.

 3-چطور هتل خاتم کیش را برای سفرهای گروهی رزرو کنیم؟

برای رزرو انواع تور کیش انفرادی یا گروهی از شهرهای مختلف و اقامت در هتل خاتم کیش با کارشناسان تینا سفر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.