تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور آنتالیا هتل lara palace

25% تخفیف

تور درخواستی

 • نام تور :
  تور درخواستی
   
  توضیحات :
  اطلاعات تور درخواستی خود را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم
   

تور آنتالیا هتل lara palace

تور آنتالیا هتل lara palace یکی از تورهای ارزان برای سفر به آنتالیا محسوب می شود. اقامت در هتل lara palace که یک هتل سه ستاره است برای خانواده ها و کسانی که به سفرهای گروهی علاقه مند هستند، گزینه مناسبی می باشد. این هتل در آنتالیا در لارا، ساحل یاکاموز واقع شده است. از نظر مسافران تور آنتالیا و کسانی که قبلاً در این هتل 3 ستاره اقامت داشته اند، خدمات و امکانات کامل را برای پذیرایی از مهمانان فرآهم می آورد.

اگر می خواهید برای تعطیلات نوروزی خود برنامه ریزی کنید، بهار یا تابستان برای تماشای سواحل بی نظیر آنتالیا اقدام نمایید، تور آنتالیا هتل lara palace را به شما پیشنهاد می دهیم.

این هتل تا بسیاری از جاهای دیدنی شهر، فاصله چندانی ندارد. می توانید در فاصله حدود 2 کیلومتری از هتل lara palace، آبشار دودن را پیدا کنید. اگر از خدمات تاکسی سرویس هتل استفاده کنید، برای دیدن دروازه هادریان و قلعه ایدیرلیک، دو تا از جاهای دیدنی آنتالیا می توانید اقدام نمایید. خدمات کاملی در هتل lara palace در اختیار شما قرار دارد و از تمام لحظات اقامت خود نهایت لذت را خواهید برد.

با رزرو تور آنتالیا هتل lara palace به راحتی به مهم ترین مراکز خرید آنتالیا دسترسی خواهید داشت. مرکز خرید تراسیتی، مرکز خرید لاورا، مرکز خرید میرا، مرکز خرید استانبول بازار، در فاصله نه چندان دورتر از هتل lara palace قرار دارند. با خودرو می توانید در عرض 10 تا 15 دقیقه به این مراکز خرید برسید.

انواع تور آنتالیا هتل lara palace

انواع تور آنتالیا هتل lara palace بر اساس شهر مبدأ و روش سفر کردن شما تعریف می شود. ساکن هر کدام از شهرهای ایران که باشید می توانید آنتالیا را برای سفر و ایام تعطیلات خود انتخاب کنید. این تورها از جمله تور ارزان آنتالیا محسوب می شود. تور آنتالیا به دو روش تور هوایی و تور زمینی برگزار می شود. از آنجایی که مسافران ترجیح می دهند سریع تر به مقصد برسند، تور آنتالیا هتل lara palace، هوایی، طرفداران بیشتری دارد.

می توانید تورهای آنتالیا را به صورت زمینی هم انتخاب کنید که مدت زمان بیشتری در سفر هستید. این زمان سفر به فاصله شهر شما تا مرز ترکیه بستگی دارد. اگر می خواهید خستگی راه، شما را آزار ندهد، تور آنتالیا هتل lara palace را هوایی رزرو کنید. بودجه کمتری را به اقامت در هتل اختصاص خواهید داد چون هتل lara palace، یک هتل 3 ستاره است. برای خرید کردن و گشت و گذار در شهر هم می توانید برنامه ریزی دقیق داشته باشید.

قیمت تور آنتالیا هتل lara palace

بسته به اینکه چه ماه از سال را برای رزرو تور آنتالیا هتل lara palace انتخاب کرده اید، قیمت ها برایتان متفاوت خواهد بود. تورهای آنتالیا در سفرهای هوایی، گران تر هستند. تور زمینی، ارزان تر است اما سختی های زیادی دارد. تورهای نوروزی برای سفر به آنتالیا از تورهای گران قیمت هستند. همچنین قیمت اقامت در هتل lara palace هم در این فصل، بیشتر خواهد بود.

اگر می خواهید از آب و هوای مطبوع سواحل آنتالیا لذت ببرید، در شهر به گشت و گذار مشغول باشید و هر زمان که خواستید برای خرید اقدام کنید، تور آنتالیا هتل lara palace را در بهار و یا تابستان رزرو کنید. قیمت های دقیق را از آژانس مسافرتی تینا سفر استعلام بگیرید.

 

سوالات متداول درباره “تور آنتالیا هتل lara palace“:

1- هتل lara palace در آنتالیا کجاست؟

این هتل در لارا، ساحل یاکاموز قرار دارد و یک هتل 3 ستاره و مجهز است.

2- هتل lara palace به کدام جاهای دیدنی شهر نزدیک است؟

دروازه هادریان- آبشار دودن- قلعه ایدیرلیک- پارک کارالی اوغلو

3- هتل lara palace به کدام مراکز خرید نزدیک تر است؟

مرکز خرید تراسیتی، مرکز خرید لاورا، مرکز خرید میرا، مرکز خرید استانبول بازار