تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور آنتالیا هتل Asteria Kremlin

20% تخفیف

تور درخواستی

 • نام تور :
  تور درخواستی
   
  توضیحات :
  اطلاعات تور درخواستی خود را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم
   

تور آنتالیا هتل Asteria Kremlin

تور آنتالیا هتل Asteria Kremlin یکی از بهترین انواع تورهای مسافرتی به این شهر زیبا در ترکیه است. اکثر خانواده های ایرانی ترجیح می دهند ایام تعطیلات خود را در یکی از زیباترین سواحل ترکیه سپری کنند و بتوانند از تفریحات آبی، ورزشی، جشنواره های موسیقی لذت ببرند و مراکز خرید آنتالیا را از نزدیک ببینند. شرکت در تور آنتالیا و اقامت در هتل Asteria Kremlin این فرصت را به خوبی فرآهم می سازد. کافیست برنامه سفر خود به آنتالیا را تنظیم کنید و برای رزرو تور با آژانس مسافرتی تیناسفر تماس بگیرید.

تور آنتالیا هتل Asteria Kremlin، جزو تورهای لوکس و گران قیمت آنتالیا محسوب می شود. هم موقعیت مکانی این هتل 5 ستاره بسیار مناسب و عالی است و هم خدمات کاملی را در راستای استانداردهای هتلداری جهانی ارائه می دهد. اقامت در هتل Asteria Kremlin یعنی بهره مندی از تمام خدمات و امکاناتی که گاهاً تصورش را هم نمی توانید داشته باشید!

با تور آنتالیا هتل Asteria Kremlin می توانید از برنامه های تئاتر، موسیقی، سالن های بدنسازی، سالن ورزشی، زمین بازی، سونا و حمام ترکی، پارک آبی و استخر و صدها امکانات دیگر استفاده کنید. چه چیزی بهتر از اینکه لحظات تعطیلات خود را به بهترین شکل سپری کنید؟! هتل Asteria Kremlin می تواند مکانی آرام باشد تا از روزهای سفرتان نهایت لذت را ببرید.

انواع تور آنتالیا هتل Asteria Kremlin

به طور معمول، تور آنتالیا هتل Asteria Kremlin به صورت تورهای هوایی برگزار می شود. در این میان شاید برخی از آژانس های مسافرتی، تورهای زمینی آنتالیا را هم مطابق با برنامه های خود برگزار کنند. در هر صورت باید برای رزرو تور آنتالیا هتل Asteria Kremlin در هر فصل سال، با مجموعه گردشگری تماس بگیرید تا اطلاعات کامل تری را به شما بدهند.

هتل Asteria Kremlin، یک هتل 5 ستاره، عالی رتبه و بسیار مجهز است. هر امکاناتی که از یک هتل لوکس در ترکیه در نظر دارید، در این هتل ارائه می شود. این هتل 5 ستاره به بسیاری از مراکز خرید از جمله مرکز خرید آنتالیوم پرمیوم مال، آناتولیا بازار، موندو بازار و مرکز خرید هیسار نزدیک است. به راحتی می توانید فاصله این هتل تا مراکز خرید را قدم بزنید و از مناظر اطراف هم لذت ببرید.

از طرفی دیگر با رزرو تور آنتالیا هتل Asteria Kremlin به معروف ترین جاهای دیدنی این منطقه هم دسترسی دارید. دروازه هادریان یکی از مکان های بسیار زیبا و تاریخی در آنتالیا است که در فاصله حدود 21 کیلومتری از هتل قرار دارد. از خدمات تاکسی سرویس هتل استفاده کنید و برای تماشای این بنای عظیم و باشکوه اقدام نمایید.

مسجد ییولی میناره، آبشار دودن نیز هر دو در فاصل های حدود 22 و 12 کیلومتری از هتل Asteria Kremlin قرار دارند. می توانید در دوره هایی که تور آنتالیا هتل Asteria Kremlin برگزار می شود، برنامه سفر خود را ترتیب دهید.

قیمت تور آنتالیا هتل Asteria Kremlin

قیمت تور آنتالیا هتل Asteria Kremlin به زمان سفر شما و تعداد همراهانتان و مدت زمان اقامت در هتل بستگی دارد. قیمت رزرو اتاق در این هتل لوکس به طور معمول، گران است. این قیمت ها و قیمت تور آنتالیا در فصل های شلوغ سال، به ویژه برای سفر کردن در نوروز، درصد قابل توجهی افزایش دارد.

در هر زمان که تمایل دارید می توانید این تورهای مسافرتی را انتخاب کنید؛ چند هفته قبل از سفر، حتماً با تینا سفر تماس بگیرید تا برنامه های سفر و اقامت در هتل Asteria Kremlin را ردیف کنند.

سوالات متداول درباره “تورآنتالیا هتل Asteria Kremlin“:

1- هتل Asteria Kremlin به کدام جاهای دیدنی نزدیک است؟

دروازه هادریان، مسجد ییولی میناره، آبشار دودن

2- هتل Asteria Kremlin به کدام مراکز خرید نزدیک است؟

مرکز خرید آنتالیوم پرمیوم مال، آناتولیا بازار، موندو بازار و مرکز خرید هیسار

3-بهترین زمان سفر به آنتالیا چه موقع است؟

برای سفر به آنتالیا و اقامت در هتل Asteria Kremlin می توانید فصل بهار را انتخاب کنید. آب و هوا بسیار مطبوع است و از لحظات سفر خود بسیار لذت خواهید برد.