تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور یزد هتل صفائیه

25% تخفیف

تور درخواستی

 • نام تور :
  تور درخواستی
   
  توضیحات :
  اطلاعات تور درخواستی خود را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم
   

تور یزد هتل صفاییه

تور یزد هتل صفاییه یکی از بهترین تورهای یزد، از دسته تورهای لوکس یزد محسوب می شود. برای آنهایی که به هتل های پنج ستاره یزد علاقه دارند و می خواهند در فضای شیک و رویایی اقامت داشته باشند، هتل صفاییه یزد، بهترین گزینه است. اگر به معماری این هتل 5 ستاره در یزد نگاه کنید، همانند کاخ های قدیمی در دوران باستان خودنمایی می کند! آنچه باعث شده که هتل صفاییه در یزد، بیش از هر زمان دیگری در نظر مخاطب جلوه کند، ساختمان 5 طبقه هتل و وجود باغ بزرگ در داخل محوطه است!!

چه چیزی بهتر از اینکه در تور یزد هتل صفاییه بتوانید در یک محیط مجلل، آن هم در یک شهر کویری اقامت داشته باشید؟! بهترین اتاق های این هتل 5 ستاره را می توانید در فصل های مختلف رزرو کنید. رزرو تور یزد و اقامت در هتل های یزد، طبق سلیقه و بودجه مالی شما میسر است.

به راحتی می توانید به یزد سفر کنید، عکاسی انجام دهید و از بازارهای قدیمی هم دیدن کنید. هتل صفاییه یزد، انتخاب اول کسانی است که به رفاه بیشتر و اقامت عالی در یزد فکر می کنند.

انواع تور یزد هتل صفاییه

انواع تور یزد هتل صفاییه به دو روش تورهای هوایی و تور زمینی یزد با قطار و اتوبوس برگزار می شود. در هر فصل سال می توانید برنامه سفر خود را ترتیب دهید و با یکی از این تورهای مسافرتی رهسپار این شهر کویری شوید. هتل صفاییه یزد، اولویت اکثر مسافران قرار دارد. قیمت تور یزد هتل صفاییه در ایام بخصوص سال، به ویژه در نوروز، گران تر است. به همین دلیل بهتر است در ماه اسفند برای رزرو اتاق اقدام نمایید.

تور یزد هتل صفاییه ویژه نوروز، طرفداران زیادی دارد؛ فصل بهار در یزد از نظر شرایط آب و هوایی بسیار دل انگیز است. خنکی هوا، روح و ذهن شما را صیقل می دهد. تورهای نوروزی یزد، یک فرصت عالی است که بتوانید در هتل صفاییه، این مجموعه ارزشمند، اقامت داشته باشید.

اگر به دنبال تور یزد هتل صفاییه، با قیمت های ارزان تر هستید باز هم برای شما پیشنهادهای بهتری داریم. می توانید تور یزد و این هتل 5 ستاره را در ایام پاییز و زمستان انتخاب کنید. قیمت هتل صفاییه یزد در ایام خلوت سال، ارزان تر است. با مدیریت بودجه مالی خود، یکی از بهترین اتاق های این هتل را می توانید رزرو نمایید.

تور یزد هتل صفاییه از کدام شهرها برگزار می شود؟

تور یزد هتل صفاییه با یک برنامه ریزی دقیق، از تمام شهرهای ایران برگزار می شود. تور یزد از اصفهان، تور یزد از شیراز، تور یزد از تهران، تور یزد از اهواز، تور یزد از تبریز، تور یزد از کرمان و …، تنها برخی از این تورهای مسافرتی هستند. قیمت تورهای یزد به مدت زمان اقامت شما در هتل صفاییه و تعداد همراهانتان بستگی دارد.

اگر تور یزد هتل صفاییه را در ایام بهار رزرو کنید، قیمت ها گران تر است. به همین ترتیب، قیمت بلیط هواپیما و قطار یا اتوبوس هم گران تر می باشد. برای سفر به یزد می توانید برنامه های تورها را از تینا سفر، مجری تورهای ایرانگردی دریافت کنید.

سوالات متداول درباره ” تور یزد هتل صفاییه”:

1-انواع تور یزد هتل صفاییه به چند روش برگزار می شود؟

انواع تور یزد هتل صفاییه به دو روش تورهای هوایی و تور زمینی یزد با قطار و اتوبوس برگزار می شود.

2-هتل صفاییه یزد به کدام جاهای دیدنی شهر نزدیک است؟

مرکز خرید آریا- دخمه زرتشتیان- موزه آینه و روشنایی

3-چطور هتل صفاییه در یزد را برای نوروز رزرو کنیم؟

برای رزرو بهترین هتل های یزد از جمله هتل صفاییه، ویژه ایام نوروز، در ماه اسفند با تیناسفر تماس بگیرید تا ترتیب کارها را بدهند.