تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور شیراز هتل چمران

30% تخفیف

تور درخواستی

 • نام تور :
  تور درخواستی
   
  توضیحات :
  اطلاعات تور درخواستی خود را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم
   

تور شیراز هتل چمران

تور شیراز هتل چمران یکی از تورهای لوکس شیرازگردی محسوب می‌شود که تمام آن چیزی را که برای اقامت راحت و آرامش بخش در شیراز نیاز دارید برای شما فراهم می کند. هتل چمران شیراز یک هتل مرتفع پنج ستاره و بسیار مجهز است. این هتل، ۳۰ طبقه دارد و تعداد ۲۵۰ اتاق را برای پذیرایی از مسافران تور شیراز ارائه می دهد.

هتل چمران در شیراز در سال ۸۹ آغاز به کار کرده و در این مدت توانسته است رضایتمندی مسافران و مهمانان به خصوص توریست های خارجی را جلب کند. بهترین امکانات مطابق با استانداردهای صنعت هتلداری جهان در این هتل پنج ستاره فراهم شده است با رزرو انواع تور شیراز می توانید اقامت در این هتل لوکس و مجلل را انتخاب کنید.

انواع تور شیراز هتل چمران از شهرهای مختلف برگزار می شود. ساکن هر کدام از شهرهای ایران که باشید می توانید در تور مسافرتی خود این هتل را انتخاب کنید. متداول‌ترین تورهای گردشگری شیراز از شهرهای مختلف شامل تور شیراز از تهران، تور شیراز از اصفهان، تور شیراز از یزد، تور شیراز از کرمانشاه، تور شیراز از مشهد، تور شیراز از تبریز، تور شیراز از اهواز می باشد. ساکنین سایر شهرها هم می توانند تور شیراز هتل چمران را به صورت تلفنی از آژانس مسافرتی تینا سفر رزرو کنند.

قیمت تور شیراز هتل چمران چقدر است؟

قیمت تور شیراز هتل چمران در ایام مختلف سال متفاوت است. اگر در فصل های شلوغ سال سفر کنید قیمت تورهای مسافرتی گرانتر است. همچنین افزایش چند درصدی قیمت هتل های شیراز در تعطیلات تابستانی هم وجود دارد، بنابراین برای هر گونه محاسبه قیمت تور شیراز، قیمت اقامت در هتل چمران شیراز با کارشناسان آژانس گردشگری تیناسفر صحبت کنید تا اطلاعات دقیق تری به شما بدهند.

یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت تور شیراز هتل چمران، زمان سفر کردن شما و تعداد همراهانتان است. هرچه همراهان بیشتری با شما باشند، اتاق‌های بزرگتری باید رزرو کنید و قیمت اقامت در این هتل پنج ستاره برایتان گران تر تمام می شود. همچنین قیمت تور شیراز به این بستگی دارد که چندروز می‌خواهید در شیراز اقامت داشته باشید. برای مدیریت بهتر بودجه مالی، پیشنهاد می کنیم تور شیراز هتل چمران را طبق برنامه‌ریزی قبلی رزرو کنید.

یکی دیگر از عواملی که در قیمت تور شیراز هتل چمران اثر گذار است، روش سفر کردن می باشد. تور هوایی شیراز و تور زمینی شیراز با قطار و اتوبوس، هر کدام قیمت ‌های خاص خودشان را دارند. تور هوایی شیراز گرانتر است اما سریع تر به مقصد می رسید. تور زمینی شیراز با قطار و اتوبوس در هر دوره می تواند ارزان تر باشد، اما همین قیمت ها در سفرهای نوروزی گرانتر هستند.

گشت و گذار در شیراز، تماشای جاهای دیدنی شهر و به ویژه اقامت در هتل چمران شیراز، حال و هوای خاص خودش را دارد. هتل چمران شیراز در بلوار چمران واقع شده است و از بسیاری از جاهای دیدنی شهر دور می باشد. اگر تور شیراز هتل چمران را رزرو کردید از خدمات تاکسی سرویس هتل استفاده کنید و برای گردش در شهر رهسپار شوید. خدمات تینا سفر، آژانس گردشگری برگزار کننده تورهای ایرانگردی در خدمت شما است تا اقامتی خوش را در شیراز تجربه کنید.

سوالات متداول درباره “تور شیراز هتل چمران”:

1-انواع تور شیراز به چه روش هایی برگزار می شود؟

تور هوایی شیراز- تور زمینی شیراز با قطار و اتوبوس- تورهای لحظه آخری شیراز- تورهای نوروزی شیراز

2-هتل چمران شیراز به کدام جاهای دیدنی نزدیک تر است؟

هتل چمران شیراز در بلوار چمران واقع شده و حدود ۳ کیلومتر تا جاهای دیدنی فاصله دارد. برای گشت و گذار در شهر از تاکسی سرویس هتل استفاده کنید.

3-قیمت اقامت در هتل چمران شیراز چقدر است؟

هتل چمران شیراز یک هتل پنج ستاره است و قیمت اتاق های آن بنا بر موقعیت اتاق در هر کدام از 30 طبقه متفاوت است. قیمت اقامت در این هتل در فصل‌های مختلف هم متفاوت است. جدیدترین قیمت‌ها را از آژانس تینا سفر استعلام بگیرید.