تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور تبریز هتل گسترش

20% تخفیف
تور تبریز هتل گسترش

تور درخواستی

 • نام تور :
  تور درخواستی
   
  توضیحات :
  اطلاعات تور درخواستی خود را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم
   

تور تبریز هتل گسترش

تور تبریز هتل گسترش یکی از بهترین هتل های 4 ستاره شهر است و با رتبه بسیار عالی در هر سال، پذیرای هزاران مسافر و گردشگر می باشد. این هتل در تبریز در چهارراه آبرسان واقع شده، 11 طبقه و 76 اتاق دارد. به دلیل موقعیت مکانی و نزدیک بودن به مکان های دیدنی شهر، اقامت در هتل گسترش تبریز بسیار مورد توجه مسافران قرار دارد. شما هم می توانید این هتل زیبا و مجلل را برای اقامت خود رزرو نمایید. اگر با تور تبریز سفر کنید، قیمت ها برایتان مقرون به صرفه تر تمام می شود. بی شک در تبریز می توانید لحظات خوشی را در کنار دوستانتان داشته باشید.

با رزرو تور تبریز هتل گسترش به جاهای دیدنی شهر از جمله پارک باغلارباغی، مسجد کبود، موزه آذربایجان، موزه قاجار، مقبره شاعران تبریز، کاخ موزه شهرداری و ارگ علیشاه دسترسی آسان دارید. فاصله این هتل تبریز تا مکان های دیدنی حدود 2 تا 3 کیلومتر است. با خدمات تاکسی سرویس هتل می توانید برای گشت و گذار در شهر اقدام کنید.

انواع تور تبریز هتل گسترش

تور تبریز هتل گسترش از طریق سفرهای هوایی و زمینی برگزار می شود. تور هوایی تبریز و تور زمینی تبریز با قطار و اتوبوس در تمام فصل های سال در دسترس هستند. رزرو هر یک از این تورها با توجه به بودجه مالی و سلیقه مسافران امکان پذیر است. تورهای هوایی قیمت بیشتری دارند و اگر بخواهید در نوروز یا بهار به تبریز سفر کنید، قطعاً باید چند هفته زودتر اقدام نمایید چون ظرفیت تورها و همچنین هتل های تبریز، سریع تر تکمیل می شود.

تور زمینی تبریز با قطار و اتوبوس، ارزان تر بوده و علاقه مندان بسیاری دارد. سفر با قطار به تبریز با توجه به فاصله شهر مبدأ و تبریز، مدت زمان متفاوتی طول می کشد. قیمت بلیط رفت و برگشت قطار و اتوبوس هم بر همین اساس تعریف می شود. اگر می خواهید با دوستانتان گروهی سفر کنید، شاید به مسافرت با قطار علاقه بیشتری داشته باشید.

یکی از انواع تور تبریز هتل گسترش، تورهای لحظه آخری هستند. تور لحظه آخری تبریز بنابر صلاحدید آژانس های گردشگری و در زمان های خاص برگزار می شوند. اگر متقاضی این تورها هستید، با آژانس تیناسفر تماس بگیرید تا در موقع مناسب، شما را مطلع سازند.

انتخاب بین تور تبریز هتل گسترش، هوایی و زمینی به علاقه مسافر و بودجه ای که برای سفر تعیین کرده بستگی دارد. اگر افراد سالمند و یا خردسالان با شما سفر می کنند، بهتر است با هواپیما سفر کنید تا سریع تر به مقصد برسید و سختی راه را در پیش نداشته باشید.

بهترین زمان برای رزرو تور تبریز هتل گسترش

نمی توان گفت که بهترین زمان سفر به تبریز دقیقاً چه موقع است اما بهتر است که تور تبریز هتل گسترش را در بهار و تابستان رزرو کنید تا به راحتی بتوانید در این شهر به گردش بپردازید و از خرید کردن لذت ببرید. پاییز و زمستان در تبریز، حال و هوای خودش را دارد اما هوا بسیار سرد است و ممکن است به شما خوش نگذرد.

برای رزرو انواع تور تبریز هتل گسترش می توانید با آژانس تینا سفر تماس بگیرید و از جدیدترین قیمت ها و نحوه رزرو تور در ایام مختلف مطلع شوید.

سوالات متداول درباره ” تور تبریز هتل گسترش”:

1-هتل گسترش تبریز به کدام جاهای دیدنی شهر نزدیک است؟

پارک باغلارباغی، مسجد کبود، موزه آذربایجان، موزه قاجار، مقبره شاعران تبریز، کاخ موزه شهرداری، ارگ علیشاه

2-چطور تور زمینی تبریز با قطار را رزرو کنیم؟

برای رزرو یکی از تورهای زمینی تبریز در زمان دلخواه خود می توانید چند روز زودتر با تیناسفر تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را به شما بدهند.

3-قیمت تور تبریز به چه عواملی بستگی دارد؟

زمان سفر به تبریز – روش سفر – انتخاب هتل های تبریز – تعداد همراهان – مدت زمان اقامت در تبریز