تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور تبریز هتل سینا

30% تخفیف
تور تبریز هتل سینا

تور درخواستی

 • نام تور :
  تور درخواستی
   
  توضیحات :
  اطلاعات تور درخواستی خود را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم
   

تور تبریز هتل سینا

تور تبریز هتل سینا یکی از بهترین انواع تورهای گردشگری است که برای علاقه مندان به تور ارزان تبریز پیشنهاد می شود و در تمام فصل های سال در دسترس قرار دارد. برای آن دسته از خانواده هایی که به سفرهای گروهی تمایل بیشتری دارند و ترجیح می دهند با دوستان و آشنایان خود سفر کنند، ارزان بودن قیمت هتل های تبریز بسیار اهمیت دارد. هتل سینا در تبریز، یک هتل دو ستاره با قیمت بسیار مناسب است. شما می توانید این هتل را در ایام شلوغ و روزهای خلوت سال به راحتی رزرو کنید.

تور تبریز هتل سینا یک فرصت عالی را فرآهم می کند تا چند روزی را به دور از شلوغی های شهرتان سپری کنید. زیبایی های تبریز در بهار و تابستان، بی شمار هستند. هتل سینا در تبریز در خیابان امام خمینی، فلکه باغ گلستان قرار دارد. این هتل به ارگ علیشاه، مسجد جامع، موزه شهریار و خانه مشروطه نزدیک است. با رزرو انواع تور تبریز هتل سینا می توانید با خدمات تاکسی سرویس هتل، از این جاهای دیدنی لذت ببرید.

انواع تور تبریز هتل سینا

انواع تور تبریز هتل سینا به دو روش تور هوایی تبریز و تور زمینی تبریز برگزار می شود. این تورها در روزهای مختلف در هر ماه برنامه ریزی شده اند تا مسافران تور تبریز، تصمیم گیری بهتری داشته باشند. تور تبریز زمینی با قطار و اتوبوس، بسته به فاصله شهر مبدأ تا تبریز، تعریف می شود و قیمت گذاری هم بر همین اساس است. تورهای هوایی، گران تر هستند اما سریع تر به تبریز می رسید.

انواع تور تبریز هتل سینا از شهرهای مختلف در دسترس است. آژانس مسافرتی تیناسفر به گونه ای برنامه ریزی کرده تا بتوانید از شهر محل سکونتتان، به تبریز سفر کنید. تورهای تبریز از اصفهان، تهران، شیراز، اهواز و … در قالب پکیج تور تبریز ارائه می شوند.

تور تبریز هتل سینا را می توانیم بر اساس زمان سفر هم به تور نوروزی تبریز و تور لحظه آخری تبریز تقسیم بندی کنیم. تورهای لحظه آخری با توجه به برنامه ریزی که هر آژانس مسافرتی ترتیب می دهد، برگزار می شوند. اگر به این تورها علاقه مند هستید، با کارشناسان تینا سفر تماس بگیرید تا شما را در موقع مناسب مطلع سازند.

قیمت تور تبریز هتل سینا چقدر است؟

قیمت تورهای تبریز بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می شوند. تور تبریز هتل سینا، در فصل های مختلف سال، قیمت های متغیری دارد. اگر در بهار، بخصوص ایام نوروز به تبریز سفر کنید، هم هتل های تبریز و هم تورهای تبریز، هر دو افزایش قیمت دارند.

شرایط آب و هوای تبریز در پاییز و زمستان بسیار سرد می شود، پس ایام خلوت سال، این دو فصل هستند و قیمت تور تبریز هتل سینا نیز به نسبت ارزان تر خواهد بود. اگر مناظر برفی و بارش باران های پی در پی را بیشتر می پسندید، تورهای تبریز را در پاییز و زمستان رزرو کنید.

عوامل دیگر که در قیمت تور تبریز هتل سینا دخالت دارند شامل تعداد همراهان شما در سفر، تعداد روزهای اقامت در هتل و روش سفر کردن شما است. کافیست با تیناسفر تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را برای سفر به تبریز به شما بدهند.

سوالات متداول درباره ” تور تبریز هتل سینا”:

1-هتل سینا در تبریز به کدام جاهای دیدنی نزدیک تر است؟

مسجد جامع- موزه ادبی شهریار- خانه مشروطه- ارگ علیشاه

2-چطور هتل سینا در تبریز را برای اقامت رزرو کنیم؟

برای اقامت در هتل سینا و رزرو تورهای تبریز، قیمت های جدید و به روز را از آژانس تیناسفر استعلام بگیرید.

3-تور هوایی تبریز بهتر است یا تور زمینی تبریز؟

انتخاب بین تورهای هوایی و زمینی برای سفر به تبریز به زمان سفر و بودجه مالی و سلیقه شما بستگی دارد. برای رزرو هر تور گردشگری می توانید با تیناسفر تماس بگیرید.