تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی

در حال حاضر عضو هستید؟

تینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجیتینا سفر ، رزرو آنلاین هتل ها و تورهای داخلی و خارجی
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل ازادی تبریز

سیاست های هتل ازادی تبریز

تحویل اتاق ساعت 14
تخلیه اتاق ساعت 12
100%
کودک زیر 6 سال رایگان ( در صورت عدم استفاده از سرویس )

اتاق های در دسترس

هتل های تبریز
4 ستاره
ایران
تبریز
تبریز ، خیابان امام ، بین چهارراه شریعتی و چهارراه باغ گلستان
09909675218
تحویل اتاق ساعت 14
تخلیه اتاق ساعت 12

هتل آزادی تبریز

هتل آزادی تبریز یک هتل چهار ستاره می باشد که شروع بهره برداری از آن به سال 1397 برمیگردد. این هتل از نظر امکانات رفاهی برای مسافران دارای سطح مناسبی می باشد. علاوه بر این موقعیت جغرافیایی این هتل نیز از نظر دسترسی به اماکن مهم مناسب می باشد. به طوری که دسترسی به شرقی ترین و یا غربی ترین اماکن شهری از طریق این هتل فراهم می باشد. این هتل تبریز با برخورداری از کادری حرفه ای بهترین امکانات رفاهی را در زمان اسکان شما فراهم خواهد کرد.

می دانید که تبریز پای ثابت بسیاری از تورهای گردشگری می باشد. برای همین به علاقه مندان تبریزگردی که به دنبال تور هوایی تبریز یا تور زمینی تبریز هستند، توصیه می کنیم که برای اسکان، هتل آزادی تبریز را انتخاب کنند. حتمًا از ما می خواهید که درباره امکانات هتل آزادی تبریز برای شما صحبت کنیم. در ادامه درباره این موضوع کامل ترین توضیحات را ارائه خواهیم کرد.

امکانات هتل آزادی تبریز

هتل آزادی تبریز دارای ساختمانی مشتمل بر 4 طبقه می باشد و در این 4 طبقه مجموعاً 43 اتاق قرار دارد. نمای اتاق های این هتل رو به محوطه هتل و خیابان می باشد و تعداد 100 تخت در اتاق های این هتل تدارک دیده شده اند. لابی این هتل ظرفیتی 20 نفری را دارد و از نظر محدوده ترافیک، این هتل خارج از محدوده ترافیک می باشد. امکانات پذیرایی این هتل نیز در سطح مناسبی قرار دارد. به طوری که این هتل دارای رستورانی با ظرفیت 200 نفر می باشد. از طرف دیگر پارکینگ این هتل هم دارای ظرفیت مناسب برای حداکثر 70 خودرو می باشد.

در لابی هتل آزادی تبریز دسترسی رایگان به شبکه اینترنت فراهم است. این هتل دارای استخر نمی باشد. حتماً می دانید که ساعت تحویل اتاق در هتل های کشورمان، 14 و البته ساعت تخلیه 12 ظهر می باشد. هتل آزادی در تبریز نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. هر یک از اتاق های این هتل دارای برخی امکانات به منظور رفاه مسافرین عزیز می باشند.

برای نمونه می توان به امکاناتی مانند حمام، یخچال، دراور، تلفن، اینترنت، تلویزیون، سیستم های اطفا حریق و نیز تهویه اتاق، سیستم های حرارتی و برودتی و …. اشاره کرد. از طرف دیگر در اتاق های این هتل امکان پخت و پز و نیز میز تحریر، چای ساز، بالکن، آباژور و … دیده نمی شوند. همچنین سرویس بهداشتی ایرانی نیز در اتاق های این هتل دیده نمی شود. از طرف دیگر برخی امکانات دیگر در این هتل وجود دارند که می توان به فکس، فتوکپی، نمازخانه، پله اضطراری و … اشاره کرد.

می توانید در تمامی فصل های سال، تور تبریز را از شهر خود رزرو کرده و رهسپار این سرزمین زیبا شوید.

قیمت رزرو اتاق در هتل آزادی تبریز

برای تعیین قیمت رزرو اتاق در هتل آزادی تبریز باید به چند فاکتور توجه داشت که مهم ترین آن ها عبارتند از: تعداد افرادی که شما همراه خود آورده اید؛ مقطعی از سال به این شهر، یعنی تبریز سفر می کنید؛ امکانات اتاقی که قصد اسکان در آن را دارید؛ نوع سفر شما اعم از سفر زمینی و یا هوایی.

برای اطلاع از دقیق ترین قیمت های رزرو اتاق در هتل آزادی تبریز می توانید از طریق شماره درج شده در سایت با کارشناسان آژانس تیناسفر تماس بگیرید.

 

سیاست های هتل ازادی تبریز

تحویل اتاق ساعت 14
تخلیه اتاق ساعت 12
100%
کودک زیر 6 سال رایگان ( در صورت عدم استفاده از سرویس )

امکانات رفاهی هتل ازادی تبریز

 • آسانسور
 • اتاق چمدان
 • اینترنت بی سیم
 • تلفن در اتاق
 • خدمات خانه داری
 • خشکشویی
 • رستوران
 • صبحانه

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

سوالات متداول درباره "هتل آزادی تبریز"


1-آدرس دقیق هتل آزادی در تبریز کجاست؟

تبریز- خیابان امام خمینی- مابین چهارراه باغ گلستان و چهارراه شریعتی

2-این هتل به کدام اماکن مهم شهری دسترسی دارد؟

ارگ علیشاه- سینما انقلاب- پایانه مسافربری و ....

3-خدمات تیناسفر برای تور تبریز چیست؟

آژانس تیناسفر، خدمات کاملی را برای برگزاری تورهای تبریز ارائه می دهد؛ خرید بلیط رفت و برگشت، بیمه سفر، رزرو هتل های تبریز و گشت نیمروزی از برنامه های اصلی این مجموعه است.
هتل ازادی تبریز

هتل ازادی تبریز تبریز, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجاری
 • ماه عسل
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی